🚨 اخبار ارز دیجیتال

صندوق های ETF بیت کوین شاهد ورود عظیمی به مبلغ ۲۱۳ میلیون دلار در یک روز هستند

فهرست

  • ورود سه روزه
  • ETF های بلک راک در حال افزایش هستند

ورود سه روزه

بر اساس SoSoValue، ETF های نقدی بیت کوین دیروز در مجموع ۲۱۳ میلیون دلار ورودی خالص به ثبت رساندند که سومین روز متوالی ورودی خالص آنها را رقم زد.

در مقابل، Grayscale Bitcoin Trust (GBTC) خروج خالص قابل توجهی از ۷۹.۳ میلیون دلار را در یک روز تجربه کرد که به جریان خالص تاریخی GBTC کمک کرد که در حال حاضر ۱۵.۳۱ میلیارد دلار است.

منبع: SoSoValue

در میان ETF های بیت کوین، ETF IBIT بلک راک بالاترین ورودی خالص یک روزه را با تقریباً ۱۴۴ میلیون دلار مشاهده کرد که به کل ورودی خالص تاریخی IBIT 14.4 میلیارد دلاری کمک کرد.

ETF های بلک راک در حال افزایش هستند

BlackRock دفترچه بیت کوین ETF خود را در ۵ آوریل به روز کرد و شرکت های بزرگ وال استریت مانند ABN AMRO Clearing، Citadel Securities، Citigroup Global Markets، Goldman Sachs و UBS Securities را به عنوان شرکت کنندگان مجاز جدید اضافه کرد.

این شرکت‌ها به شرکت‌هایی مانند JPMorgan Securities، Jane Street Capital، Macquarie Capital و Virtu Americas می‌پیوندند. شرکت‌کنندگان مجاز نقش مهمی در مکانیسم عملیاتی ETF دارند و ایجاد و بازخرید سهام ETF را تسهیل می‌کنند.

اخیرا، ویلی وو، تحلیلگر کریپتو، پیشنهاد کرد که دارایی های تحت مدیریت ۹.۵ تریلیون دلاری بلک راک می تواند به طور بالقوه به سمت دارایی های دیجیتال، به ویژه بیت کوین، تغییر کند، زیرا نسل های جوان اعتماد فزاینده ای به ارزهای دیجیتال نشان می دهند.

منبع: U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا