🚨 اخبار ارز دیجیتال

ETF های بیت کوین جریان ورودی دریافت می کنند

طبق آخرین به روز رسانی، صندوق های قابل معامله در بورس بیت کوین (ETF) در روز چهارشنبه ۱۰۱ دلار ورودی جذب کردند.

صندوق بیت کوین Wise Origin Fidelity (FBTC) با ۵۰.۶ میلیون دلار ورودی رتبه اول را دارد.

iShares Bitcoin Trust (IBIT) BlackRock و Bitwise Bitcoin ETF (BITB) به ترتیب با ورودی ۱۵.۶ میلیون دلار و ۱۴.۵ میلیون دلار در جایگاه دوم و سوم قرار دارند.

مرتبط با

همانطور که توسط U.Today گزارش شده است، قیمت بیت کوین در اوایل این هفته پس از پایان ۱۹ روز ورود ETF های بیت کوین، یک اصلاح بزرگ را تجربه کرد. روز سه شنبه، ارز دیجیتال پیشرو در صرافی Bitstamp به ۶۶۰۱۱ دلار سقوط کرد.

بیت کوین روز چهارشنبه پس از آخرین گزارش شاخص قیمت مصرف کننده ایالات متحده (CPI) که نشان داد تورم سرد شده است، به شدت افزایش یافت. اما بیشتر این سودها را در همان روز پس از اینکه فدرال رزرو اعلام کرد که تنها یک کاهش نرخ را اجرا خواهد کرد، دوباره به دست آورد. علاوه بر این، جروم پاول، رئیس فدرال رزرو اعلام کرد که فدرال رزرو باید قبل از بررسی سیاست های پولی تسهیل کننده، اعتماد به تورم را افزایش دهد.

مرتبط با

پسندیدن گزارش شده توسط U.Todayپیتر شیف از علاقه مندان به طلا اخیراً به گاوهای بیت کوین هشدار داد که توسط ETF ها نجات نخواهند یافت زیرا خریداران آنها فروشندگان آینده هستند.

Michael Allegue، مدیر ارشد سرمایه گذاری MassMutual اخیراً به CNBC گفته است که سرمایه گذاران نهادی که در معرض ETF بیت کوین قرار دارند، به دلیل تعادل مجدد پرتفوی، «دست الماسی» نخواهند داشت.

منبع: U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا