اخبار ارز دیجیتال

سقوط بیت کوین به دلیل افزایش قیمت چاپ CPI در بازارهای ارز دیجیتال و سهام

با نزدیک شدن به چاپ CPI این هفته، معامله گران دم خود را جمع می کنند زیرا قیمت های BTC و ETH به محدوده باز می گردند تا پشتیبانی اساسی را آزمایش کنند.

بازارهای کریپتو و سهام در 9 آگوست اندکی سقوط کردند زیرا معامله گران در آستانه گزارش فردای شاخص قیمت مصرف کننده (CPI) کمی محتاط شدند. جزئیات موجود در چاپ روشن می کند که آیا افزایش تهاجمی نرخ بهره فدرال رزرو در مهار تورم سرسام آور موثر است یا خیر و آیا می تواند بر اندازه افزایش نرخ بهره در آینده تأثیر بگذارد یا خیر.

در اوایل این هفته، ایلان ماسک، مدیر عامل تسلا، اظهار داشت که داده‌های ماه جولای نشان می‌دهد که ایالات متحده به اوج تورم رسیده است و نشان‌دهنده یک رکود “خفیف تا متوسط” است. در حال حاضر، اتفاق نظر بر این است که داده‌های جولای کمتر از رکورد 9.1 درصدی است که در ژوئن مشاهده شد. قیمت کالاهای انرژی (نفت، گاز طبیعی) در ماه جولای به شدت کاهش یافت و فدرال رزرو امیدوار است افزایش متوالی قبلی نرخ بهره به میزان 0.75 واحد پایه، با افزایش در سایر بخش‌های اقتصاد مقابله کند.

طبق معمول، بیت کوین (BTC)، اتریوم (ETH) و اکثر آلتکوین ها عقب نشینی کردند زیرا معامله گران خطر را قبل از چاپ CPI انجام دادند. اتر به 1670 دلار اصلاح شد. این منطق که معامله‌گران از استیبل کوین‌ها اجتناب می‌کنند منطقی است، اما از دیدگاه تحلیل تکنیکال، عقب‌نشینی 9 آگوست آزمونی برای حمایت پس از آخرین بازگشت یک هفته‌ای حمایت و مقاومت است. و BTC در عرض چند هفته معامله شده اند.

معامله گران تا زمان اعلام CPI پناه می برند

به گفته مایکل ون دی پوپ، تحلیلگر مستقل بازار، نگرانی ها در مورد شاخص قیمت مصرف کننده در 10 آگوست “غیر منصفانهپس از تکمیل سری آزمایشات مجدد، بیت کوین باید به سمت 28000 دلار بالاتر رود.

معامله گر @52kskew به داستان اضافه می کند که عقب نشینی فعلی “منتظر است” پیشنهاد شد عملکرد قیمت بیت کوین تحت تأثیر یک «باز شدن سالم از purp» قرار می گیرد زیرا بیت کوین فیزیکی با «مقاومت منطقی» به فروش می رسد.

نام مستعار Trader Big Smokey توضیح داد اصلاح بازار صرفاً برای “کاهش ریسک ناشی از معامله گرانی است که منتظر چاپ CPI این هفته هستند.”

به گفته بیگ اسموکی، روند معامله‌گرانی که «اظهارات اخیر از عملکرد بازار چاپ فدرال رزرو + پس از CPI» را به‌عنوان دووی تفسیر می‌کنند، ادامه می‌یابد و اگر این روند ادامه پیدا کند، اگر تورم کمتر از ژوئن باشد، ممکن است بازار دوباره بهبود یابد.

در همین حال، تحلیلگر DyLeClair من باور دارم در طرح کلان، سهام در “مرحله پایانی افزایش قیمت سهام در بازار نزولی” قرار دارد، که نشان می دهد اگر یک “رویداد همبستگی 1.0” رخ دهد، BTC در 6 تا 12 ماه آینده یک نوسان پایین را از بین خواهد برد.

ارزش بازار ارزهای دیجیتال در حال حاضر 1.9 تریلیون دلار است و بیت کوین دارای 40.5 درصد تسلط است.

نظرات و نظرات بیان شده در اینجا صرفاً متعلق به نویسنده است و لزوماً منعکس کننده نظرات Cointelegraph.com نیست. تمام حرکات سرمایه گذاری و تجاری شامل ریسک است. هنگام تصمیم گیری باید تحقیق خود را انجام دهید.نویسنده: Ray Salmond

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا