اخبار ارز دیجیتال

تحلیلگران بیت کوین به افزایش قیمت بیت کوین به دلیل محبوبیت هدف 23000 دلاری شک دارند.

این تحلیل هشدار می دهد که علیرغم صحبت در مورد مقیاس خاکستری، بیت کوین هیچ پیشنهاد واقعی دریافت نمی کند و قیمت بیت کوین همچنان ممکن است کاهش یابد.

بیت کوین (BTC) پس از باز شدن در معاملات وال استریت در 30 آگوست، با نهایی شدن پیروزی قانونی شرکت مدیریت دارایی دیجیتال Grayscale، به 27000 دلار افزایش یافت.

نمودار ساعتی BTC/USD. منبع: TradingView

علاقه خریدار بیت کوین هنوز پایین است

داده‌های Cointelegraph Markets Pro و TradingView نشان داد که رای مثبت Grayscale علیه تنظیم‌کننده‌های ایالات متحده باعث افزایش 7.5 درصدی نسبت به روز گذشته شد که نشان می‌دهد نوسانات قیمت BTC کاهش یافته است.

بیت کوین در بیت استمپ 28143 دلار را مدیریت کرد و به بالاترین حد خود در دو هفته گذشته رسید و دوباره برای تثبیت سقوط کرد.

حتی با وجود اینکه کندل‌های روزانه بالاتر از دو میانگین متحرک اصلی به پایان رسیدند، اما این کندل‌ها هنوز به دلیل حمایت قطعی روزانه بازنگشته‌اند و تحلیلگران در این روز محتاط بودند.

در یک پست Quicktake در پلتفرم تجزیه و تحلیل زنجیره ای CryptoQuant، مشارکت کننده MAC_D همچنین اشاره کرد که جنبش مقیاس خاکستری با مبادلات مشتقات آغاز شد.

با وجود اینکه نرخ‌های تامین مالی نسبتاً خنثی باقی می‌ماند، فقدان مشخصی از علاقه واقعی خریدار در بازار نقدی وجود داشت.

وی گفت: اولاً اگر به «نرخ تأمین مالی» نگاه کنیم، این یک مقدار افراطی نیست، بنابراین انتظار نمی رود که باعث اصلاح شدید قیمت شود.

با این حال، زمانی که قیمت بیت کوین دیروز افزایش یافت، بعید است که معاملات نقطه ای منجر به افزایش قیمت شود، زیرا وجود دارد.

نمودار بیت کوین: نسبت حجمی (نقطه ای در مقابل مشتقات).منبع: Cryptoquant

داده های اضافی نشان می دهد که حجم معاملات کمتر از سطحی است که در اوایل سال 2023 مشاهده شد.

MAC_D ادامه داد: «البته، نقدینگی کلی بازار ارزهای دیجیتال کاهش یافته است، بنابراین قیمت‌ها حتی با حجم معاملات کم، به طور قابل توجهی نوسان دارند.»

“اما به نظر می رسد کمی احتیاط وجود دارد که این افزایش منجر به افزایش چشمگیر خواهد شد.”

بیت کوین: نمودار حجم معاملات (نقطه ای در مقابل مشتقات).منبع: Cryptoquant

قیمت بیت کوین در بالاترین سطح تاریخ و “شباهت های بسیار”

تاجر و تحلیلگر محبوب رکتو کپیتال نیز به همین ترتیب در مورد چشم انداز بلندمدت خود محافظه کار بود.

موارد مرتبط: سهام 17 درصد افزایش می یابد، «تخفیف» بیت کوین GBTC ممکن است تا سال 2024 به پایان برسد

در آخرین به‌روزرسانی یوتیوب، Rekt Capital پیشنهاد کرد که BTC/USD ممکن است حرکت‌هایی را که در سال 2021 در اوج فعلی خود مشاهده می‌شود تقلید کند.

اگرچه در حال حاضر اوج جدیدی در قیمت بیت کوین پیش بینی نمی شود، اما بالاترین قیمت اخیر در حدود 31000 دلار و شکست متعاقب آن در نمودار هفتگی یادآور عملکرد بیت کوین با ورود به بازار نزولی در سال 2022 است.

او هشدار داد: شباهت‌های زیادی بین مدل دوبل ۲۰۲۱ و آنچه اکنون می‌بینیم وجود دارد.

اگر موازی ها انجام شود و BTC/USD یک فراکتال کامل ایجاد کند، 26000 دلار از حمایت به مقاومت تغییر می کند و باعث کاهش بیشتر می شود.

رکتو کپیتال تکرار کرد که “در حال حاضر، نشانه های زیادی وجود دارد که همه اینها تاثیر واقعی دارد.”

نمودار مشروح BTC/USD (عکس از صفحه نمایش). منبع: Rekt Capital/YouTube

پیش از این، کوین تلگراف در مورد پایین ترین هدف مورد انتظار برای قیمت بیت کوین گزارش داده بود که 23000 دلار اهمیت فزاینده ای پیدا کرد.

Rekt Capital به طور مشابه 23000 دلار را به عنوان یک سطح قابل توجه در مقایسه با ساختار پایین بازار خرسی در سال 2022 یا الگوی سر و شانه معکوس نشان داد.

او افزود: «این سطحی است که قیمت می‌تواند از آن بازگردد.»

این مقاله حاوی توصیه یا توصیه های سرمایه گذاری نیست. هر گونه سرمایه گذاری یا حرکت تجاری مستلزم ریسک است و خوانندگان باید قبل از هر تصمیمی تحقیقات خود را انجام دهند.

نویسنده: William Suberg

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا