🚨 اخبار ارز دیجیتال

با اعلام Metric “فصل جایگزین” جدید، تسلط بیت کوین به پایین ترین حد شش ماهه می رسد

بیت کوین در حال حاضر ۴۱ درصد از کل ارزش بازار ارزهای دیجیتال را به خود اختصاص داده است که کمترین سهم بازار آن از ژانویه است.

بیت کوین (BTC) در این ماه با رقابت جدیدی از سوی آلت کوین ها روبرو می شود. از نظر فنی، داده ها نشان می دهد که در حال حاضر “فصل جایگزین” است.

بر اساس ارقام CoinMarketCap و TradingView، بیت کوین اکنون حدود ۴۱ درصد از کل ارزش بازار ارزهای دیجیتال را به خود اختصاص داده است که کمترین میزان از اوایل سال ۲۰۲۲ است.

بیت کوین قدرت سرمایه گذاری بازار را از دست می دهد

پس از سقوط Terra LUNA (که اکنون Terra Classic (LUNC) نامیده می شود)، بازار آلت کوین در ماه های اخیر رشد قابل توجهی داشته است.

علاوه بر بازگشت بیت کوین از پایین ترین سطح ۱۸ ماهه ۱۷۶۰۰ دلاری در ژوئن، آلت کوین ها از رنسانس خود لذت می برند و اکنون به دنبال پول نقد از گاوهای بیت کوین هستند.

طبق گزارش CoinMarketCap، سهم بازار بیت کوین در حال حاضر به پایین ترین حد خود از اواسط ژانویه رسیده است، به خصوص با توجه به اتر (ETH)، بزرگترین آلت کوین در هفته های اخیر.

از پایین ترین سطح ۱۴.۳% در ۱۹ ژوئن، اتریوم اکنون دارای مزیت بازار ۱۹% است.

نمودار شمعی هفتگی تسلط ارزش بازار بیت کوین.منبع: Trading View

مورد شرط‌بندی آلت‌کوین با یک معیار اختصاصی به نام «فصل alt» بیشتر تقویت می‌شود، دوره‌ای که در طی آن آلت‌کوین‌ها به‌عنوان سرمایه‌گذاری از بیت‌کوین بهتر عمل می‌کنند.

با امتیاز عادی ۹۴/۱۰۰، شاخص فصل آلت کوین اکنون قانع کننده ترین قرائت آلتسسون از ژوئن ۲۰۲۱ را ارائه می دهد.

هرچه این امتیاز به صفر نزدیکتر باشد، این معیار بیشتر از بیت کوین ها برتری می یابد. فصل جایگزین زمانی نامیده می‌شد: «۷۵ درصد از ۵۰ سکه برتر فصل گذشته عملکرد بهتری نسبت به بیت‌کوین داشتند»، با این توضیح که یک «فصل» معادل ۹۰ روز گذشته است.

شاخص فصل آلت کوین (اسکرین شات). منبع: مرکز بلاک چین

Bitfinex ETH Long Bet به پایین ترین حد ممکن سقوط می کند

در همین حال، بحث بر سر رویداد آینده ادغام به این معنی بود که ETH در بازه زمانی کوتاه‌تر این هفته به طور مشابه غیرقابل قبولی عمل کرد.

مطالب مرتبط: چنگال چیست؟توکن ETHW Fork پتانسیل اتریوم زیر ۱۰۰ دلار معامله می شود

در ۲۴ ساعت تا زمان نگارش این مقاله در ۹ آگوست، ETH/USD تقریباً ۷٪ کاهش یافته است در حالی که BTC/USD برای ساعتی از روز ۱۰۰۰ دلار کاهش یافته است.

تحلیلگران، از جمله مایکل ون دی پوپ، مشارکت‌کننده کوین‌تلگراف، این موضوع را ناشی از نگرانی‌ها درباره شاخص قیمت مصرف‌کننده (CPI) ایالات متحده در ۱۰ اوت دانستند. ادعا کرد.

در همین حال، مانیتور زنجیره ای اشاره کرد که بازیگران اصلی در صرافی Bitfinex به میزان قابل توجهی مواجهه طولانی مدت ETH خود را کاهش داده اند.

در زمان نگارش مقاله، لانگ در همان سطح پایینی قرار داشت که درست قبل از حادثه Terra در ماه مه بود.

نمودار شمعدانی طولانی ۱ روزه ETH/USD (Bitfinex).منبع: Trading View

با این وجود، ون دی پوپ خواستار محدودیت در اقدامات آتی قیمت ETH شد.

«مردم در حال حاضر ۳۰۰ یا ۶۰۰ دلار برای اتریوم با اولین تنظیمات جزئی هدف قرار داده اند. زمزمه کرد.

علیرغم این واقعیت که مردم به تعصبات نگاه می کنند، به معنای واقعی کلمه مجبور نیستند.

نمودار شمعی ۱ ساعته ETH/USD (Binance) منبع: TradingView.

نظرات و نظرات بیان شده در اینجا صرفاً متعلق به نویسنده است و لزوماً منعکس کننده نظرات Cointelegraph.com نیست. تمام حرکات سرمایه گذاری و تجاری شامل ریسک است. هنگام تصمیم گیری باید تحقیق خود را انجام دهید.نویسنده: William Suberg

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا