اخبار ارز دیجیتال

گزارش: بیت کوین می تواند به شبکه ای با انتشار صفر تبدیل شود

استخراج بیت کوین با استفاده از گازهای حاصل از احتراق و فضولات حیوانی می تواند به بزرگترین ارز دیجیتال جهان در مسیر تبدیل شدن به یک ارز بدون انتشار کمک کند.

یک گزارش به نفع استخراج بیت کوین توسط دانیل باتن، بشردوست خودخوانده ادعا می کند که بیت کوین (BTC) می تواند به یک شبکه بدون انتشار تبدیل شود.

این گزارش بر اساس داده های شورای استخراج بیت کوین برای درک تأثیر منابع انرژی منفی کربن بر ردپای کربن کلی بیت کوین ساخته شده است. پس از بررسی و برون‌یابی نتایج، ادعا می‌کند که «پیش‌بینی می‌کند که کل شبکه بیت‌کوین چه زمانی به شبکه‌ای با انتشار صفر تبدیل می‌شود».

اما چگونه شبکه بیت کوین در وهله اول کربن منفی می شود؟به عبارت ساده، سوزاندن گاز متان رشته ای برای استخراج بیت کوین هایی که در غیر این صورت در جو منتشر می شوند، همین است. این مطالعه نشان داد که این فرآیند که از قبل در سرتاسر جهان برقرار است، انتشارات شبکه بیت‌کوین را تا ۶۳ درصد کاهش می‌دهد.

این بدان معناست که ۱.۵۷ درصد از شبکه بیت کوین که از منابع کربن منفی استفاده می کند، ۴.۲ درصد بر شدت کربن شبکه بیت کوین تأثیر می گذارد.

این تحقیق از داده‌های استخراج‌کننده‌های مختلف بیت‌کوین Flaregas، از جمله انرژی کروزو در کلرادو، Jaienergy در وایومینگ و استخراج آرتور در برزیل استفاده می‌کند. با این حال، همچنین به استخراج‌کنندگان بیت‌کوین اشاره می‌کند که از گازهای خروجی ناشی از فضولات حیوانی مانند اسلواکی استفاده می‌کنند و این که استخراج بیت‌کوین با جلوگیری از انتشار مضر متان، تأثیر مثبتی بر محیط‌زیست دارد. نشان می‌دهد که امکان‌پذیر است.

بانک‌های مرکزی و رسانه‌های اصلی همچنان از فرآیند انرژی بر استخراج بیت‌کوین که به نظر می‌رسد مسیری مناسب برای کاهش انتشار باشد، رد می‌کنند. طبق گزارش سازمان ملل، «کاهش متان قوی‌ترین اقدام مورد نیاز برای کاهش تغییرات آب و هوایی در ۲۵ سال آینده است.» با حذف گاز سوز و انتشار بیوگاز زباله‌های حیوانی، استخراج‌کنندگان بیت‌کوین در سراسر جهان به سمت صفر کار می‌کنند. هدف انتشار

جو هال، خبرنگار کوین تلگراف با یک کشاورز ایرلندی شمالی که اخیراً آزمایش استخراج بیت کوین را آغاز کرده بود، مصاحبه کرد.کشاورز اوون گفت کوین تلگراف می گوید استخراج بیت کوین با استفاده از زباله های کشاورزی منتشر کننده بیوگاز منطقی است.

اوون، یک کشاورز در مقابل یک معدن بیت کوین در بالای یک هاضم بی هوازی، با Cointelegraph صحبت می کند.

اوون با Shilling Digital Mining، یک شرکت ایرلندی که به دنبال انرژی های تجدیدپذیر برای استخراج بیت کوین است، شریک شده است. مارک مورتون، مدیر عامل شیلینگ، طرفدار استخدام بیشتر در سراسر ایرلند است و به کوین تلگراف گفت:

“دانیل [Batten] شما کار خارق‌العاده‌ای انجام داده‌اید و قابلیت‌های بازیابی متان استخراج بیت‌کوین را به نمایش گذاشته‌اید. تحسین این مصرف‌کنندگان انرژی بی‌تکلف تازه شروع شده است و کشاورزان ایرلندی پذیرندگان بزرگ بعدی این فناوری شگفت‌انگیز خواهند بود. ”

مورتون گفت: «استخراج بیت‌کوین، پذیرش گسترده و در مقیاس کوچک هضم بی‌هوازی خارج از شبکه، کاهش ضایعات مزرعه، غیرمتمرکزتر کردن نرخ هش شبکه و کاهش انتشارات کشاورزی را تسریع می‌کند. این اتفاق خواهد افتاد.» کشاورزی مسئول انتشار یک سوم گازهای گلخانه ای (GHG) ایرلند است، بنابراین جذب گازهای زائد حاصل از کشاورزی نه تنها صنعت آلاینده کشاورزی را پاک می کند، بلکه قطعات استخراج شده را نیز پاک می کند. درآمد اضافی را می توان از طریق سکه به دست آورد.

مربوط: بانکداری ۵۶ برابر بیشتر از بیت کوین انرژی مصرف می کند: گزارش زنجیره ارزش

نویسنده این گزارش، دانیل باتن، یک دوستدار محیط زیست است که وقت خود را صرف مطالعه بیت کوین و مصرف انرژی می کند. باتن قبل از حمایت از محیط زیست از طریق استخراج بیت کوین، یک انسان دوست و سرمایه گذار بود.

در یک ارائه از راه دور در Surfin Bitcoin در آخر هفته، او به اشتراک گذاشت که چرا استخراج بیت کوین به “مهم ترین ماموریت” او تبدیل شده است. در این ویدئو، او از بازیابی متان حمایت کرد و بر فوریت تغییرات آب و هوایی تاکید کرد.نویسنده: Joseph Hall

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا