🚨 اخبار ارز دیجیتال

رهبر جامعه بیت کوین از ایلان ماسک درخواست X برای پذیرش بیت کوین می کند

تصویر جلد از طریق www.youtube.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری، با تماس با کارشناسان مالی، تحقیقات خود را انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • ایلان ماسک تهدید کرد که دستگاه های اپل را ممنوع می کند
  • اپل در حال توسعه هوش مصنوعی بومی خود است

در اظهارنظرهای مربوط به آخرین توییت ایلان ماسک که در آن از اپل به دلیل شروع همکاری با OpenAI انتقاد کرد، Saifedean Ammous، کارشناس برجسته بیت کوین، در پاسخ به غول فناوری گفت که پرداخت های BTC را در غول رسانه اجتماعی X راه اندازی نکند.

آموس در جامعه بیت کوین به عنوان نویسنده کتاب محبوب «استاندارد بیت کوین» شناخته می شود و شخصیتی تأثیرگذار در بین معتقدان بیت کوین است.

Saifedean Ammous در توییتی احساسی نوشت: «کاملاً مضحک است که توییتر آنقدر هوشمند نیست که بیت کوین را بپذیرد».

ایلان ماسک تهدید کرد که دستگاه های اپل را ممنوع می کند

زمانی که در ۱۰ ژوئن خبر پیوستن اپل به OpenAI و ادغام ربات ChatGPT منتشر شد، ایلان ماسک واکنشی احساسی در حساب X خود منتشر کرد. ماسک، یکی از مخالفان سرسخت مسیری که توسعه دهندگان اصلی هوش مصنوعی فعلی (استراتژی قابل قبول بودن از نظر اجتماعی) انتخاب کرده اند، در توییتی نوشت که اگر اپل ChatGPT را در سطح سیستم عامل یکپارچه کند، دستگاه های اپل را از همه شرکت هایش ممنوع خواهد کرد.

ماسک این اقدام اپل را “نقض امنیتی قابل قبول” خواند. او همچنین اضافه کرد که همه بازدیدکنندگان شرکت‌های او “مجبور خواهند بود دستگاه‌های اپل خود را در دروازه، جایی که در قفس فارادی ذخیره می‌شوند، بررسی کنند.” پیش از این، ماسک چندین بار OpenAI را به “بیدار شدن” متهم کرده بود و استارتاپ xAI خود را برای ایجاد یک ربات چت Grok که می توانست با ChatGPT رقابت کند، تأسیس کرد.

همانطور که قبلاً گزارش شده بود، اپل و OpenAI توافق کردند که ChatGPT را مستقیماً در iOS 18، iPasOS 18 و macOS ادغام کنند.

مرتبط با

اپل در حال توسعه هوش مصنوعی بومی خود است

Saifedean Ammous در توییت ماسک که در آن کارآفرین سریال فناوری اپل را به خاطر همکاری با OpenAI به جای ایجاد هوش مصنوعی خود سرزنش کرده بود، نظر فوق را منتشر کرد.

ماسک در توییتی نوشت: «مضحک است که اپل به اندازه کافی هوشمند نیست تا هوش مصنوعی خود را بسازد» و ChatGPT را متهم کرد که داده‌های کاربر را به OpenAI می‌دهد. تو را پایین رودخانه می فروشند.»

با این حال، Community Notes، سرویسی که ماسک ادغام کرده است و مواد رسانه ای و توییت های منتشر شده در X را کنترل می کند، توییت خود را تصحیح کرد. Notes خاطرنشان کرد که اپل مدل‌های پایه هوش مصنوعی خود را توسعه داده است که «به صورت بومی روی دستگاه اجرا می‌شوند و تقریباً ۳ میلیارد پارامتر دارند».

اینها در iPhone، iPad و Mac ادغام خواهند شد.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا