اخبار ارز دیجیتال

بیت کوین به ۱۹۰۰۰ دلار می رسد زیرا معامله گران قول می دهند “تسلیم اتفاق خواهد افتاد”

یک آخر هفته کسل کننده به این معنی است که قیمت بیت کوین هر اثری از نوسانات هفته را از بین می برد زیرا مفسران منتظر بازگشت هیجان هستند.

بیت کوین بیت کوین تا پایان هفتگی در ۱۶ اکتبر به ۱۹۰۰۰ دلار نزدیک بود.

نمودار کندل استیک ۱ ساعته بیت کوین/دلار آمریکا (Bitstamp).منبع: Trading View

تحلیلگر: نوسانات بیت کوین “فقط موضوع زمان است”

داده‌های Cointelegraph Markets Pro و TradingView در آخر هفته ضعیف بودند زیرا BTC/USD به سختی در معاملات پس از ساعت حرکت کرد.

پس از یک سلسله یک هفته از رویدادهای جعلی مشخص در داده های اقتصادی ایالات متحده، بیت کوین بازگشته است و هیچ نشانه ای مبنی بر خروج از محدوده تعیین شده خود در زمان نگارش نشان نداده است.

برای مایکل ون د پوپ، بنیانگذار و مدیر عامل پلتفرم معاملاتی Eight، این مسئله این بود که چه زمانی، نه اگر، غیرقابل پیش بینی بودن به ارزهای دیجیتال بازگردد.

او گفت: «بعد از چهار ماه تثبیت، انعکاس نوسانات عظیم در بازار فقط مسئله زمان است. گفت فالوورهای روز توییتر.

در حالی که اکثریت گمان می‌کنند که با بازار به نزول ادامه خواهد داد، من فکر می‌کنم پتانسیل حرکت صعودی در حال افزایش است.

اعداد کلان این هفته رشد بیت کوین/دلار آمریکا را به بالاترین حد یک هفته‌ای افزایش داده است، در حالی که یکی دیگر از مفسران محبوب Crypto’s Il Capo اظهار داشت که هرگونه افزایش کاهشی در بازار نزولی می‌تواند قبل از ادامه کاهش منجر به کاهش بیشتر شود. ما ادعا کردیم که می‌توانیم شاهد بازگشت ۲۱۰۰۰ دلار

او در به‌روزرسانی توییتر قبل از پایان هفتگی گفت به وضوح باوری که «کل بازار» در تلاش برای به دست آوردن آن است.

او گفت: «تسلیم اتفاق خواهد افتاد، اما هنوز نه. اضافه بخشی از بحث بعدی در مورد چشم انداز بازار.

این امر باعث می‌شود که بیت‌کوین هفته دوم «Uptober» را نسبت به ابتدای ماه ۱.۵ درصد کاهش دهد. این بدترین عملکرد از سال ۲۰۱۸ بوده و به هیچ وجه به افزایش ۴۰ درصدی در سال ۲۰۲۱ نزدیک نشده است.

نمودار بازده ماهانه BTC/USD (نمایش).منبع: Coinglass

آینده رمزنگاری ابر سهام

با نگاهی به آینده، فعالان بازار به ادامه همبستگی بیت کوین با بازار سهام به عنوان مدرکی مبنی بر اینکه چشم انداز کوتاه مدت بیت کوین خوش بینانه نیست نگاه کردند.

مرتبط: “بدون احساسات” – بیت کوین متریک ۳۵۰۰۰ دلار به عنوان پایین ماکرو برای قیمت بعدی بیت کوین می دهد

مقایسه با سقوط دات کام و بحران مالی جهانی در سال ۲۰۰۸ رسانه های اجتماعی را فرا گرفت زیرا شاخص ترکیبی نزدک برای اولین بار در ۱۴ سال یک هفته زیر میانگین متحرک دوره ۲۰۰ خود بسته شد.

نیکلاس مرتن، بنیانگذار کانال یوتیوب DataDash، گفت: «این یک لحظه مهم برای دو بازار نزولی ۵۰ تا ۸۰ درصدی قبلی در سال‌های ۲۰۰۰ و ۲۰۰۸ بود. نظر داد در یک پست در مورد موضوع

بیت کوین هرگز چنین چیزی را تجربه نکرده است، بنابراین انتظار دردهای بیشتری را داشته باشید.

نمودار شمعی ۱ هفته ای شاخص Nasdaq 100 200MA.منبع: Trading View

همانطور که توسط Cointelegraph گزارش شده است، فیلیپ سوئیفت، خالق LookIntoBitcoin، یک دوره نزولی بازار ۲۰۲۲ را قبل از پایان سال اعلام کرده است.

نظرات و نظرات بیان شده در اینجا صرفاً متعلق به نویسنده است و لزوماً منعکس کننده نظرات Cointelegraph.com نیست. تمام حرکات سرمایه گذاری و تجاری شامل ریسک است. هنگام تصمیم گیری باید تحقیق خود را انجام دهید.نویسنده: William Suberg

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا