اخبار ارز دیجیتال

بیت کوین می تواند بحران داخلی DeFi را حل کند، ادعای مدیران

دنیس جارویس، مدیر عامل بیت کوین دات کام، معتقد است که بیت کوین می تواند پلی باشد که کاربران را وارد فضای مالی غیرمتمرکز کند.

با توجه به اینکه فضای غیرمتمرکز مالی (DeFi) هنوز با هک ها مواجه است، مردم علاقه کمتری به پرش به DeFi و درگیر شدن ندارند. اما به گفته دنیس جارویس، مدیر عامل Bitcoin.com، راهی وجود دارد که پذیرش DeFi بتواند از طریق بیت کوین (BTC) به جلو حرکت کند.

جارویس در سخنرانی اصلی خود در اجلاس Blockchain Economy دبی 2022 اشاره می‌کند که زیان‌های عظیم سرمایه‌گذاران، مانند سقوط Terra و هک Axie Infinity Ronin، DeFi را برای کاربران بالقوه غیر جذاب کرده است. اما مدیران بر این باورند که با استفاده از بیت‌کوین به عنوان یک قلاب، DeFi می‌تواند بر بحران ورود به سیستم به دلیل کاهش شهرت خود غلبه کند.

دنیس جارویس، مدیرعامل بیت کوین دات کام در اجلاس اقتصاد بلاک چین دبی 2022 شرکت کرد.

جارویس در مصاحبه ای با کوین تلگراف توضیح داد که چرا تیمش معتقد است بیت کوین می تواند دروازه ای به فضای DeFi برای مردم باشد. او گفت:

“من فکر می کنم اکثر مردم می خواهند ابتدا در مورد بیت کوین بدانند. این اولین گام در سفر رمزنگاری آنها است و شامل خرید اولین بیت کوین آنها نیز می شود.”

پس از دریافت بیت کوین اولیه، تیم آنها تبادل بخشی از بیت کوین را برای دارایی هایی مانند Avalanche (AVAX)، Polygon (MATIC) و Ether از طریق یک صرافی غیرمتمرکز (DEX) برای جامعه آسان می کند. او گفت که فرصتی وجود دارد. برای انجام این کار. (ETH) یا سایر دارایی های دیجیتال. جارویس بر این باور است که این در نهایت بیت کوین‌کنندگان را به سفر DeFi خود سوق می‌دهد و به آنها اجازه می‌دهد از برنامه‌های غیرمتمرکز استفاده کنند.

وقتی از مدیران پرسیده شد که چرا Bitcoin.com، نام تجاری عمیقاً مرتبط با بیت‌کوین و بیت‌کوین کش (BCH)، به DeFi منشعب می‌شود، مدیران به آینده چند زنجیره‌ای اعتقاد دارند و پیشنهادات مصرف‌کننده را بهبود می‌بخشند. توضیح دادم که در تلاش بودم. او گفت:

ما واقعاً معتقدیم که چند زنجیره ای آینده ارزهای دیجیتال است. صادقانه بگویم، جهانی از امکانات و ویژگی های متعددی در انواع اولیه DeFi وجود دارد که در همه جا ظهور می کنند.

به دلیل این اعتقاد به آینده چند زنجیره ای، مدیران تاکید کردند که شرکت آنها باید بتواند عقب بیفتد. من گفتم که می خواهم

مربوط: ربات MEV یک میلیون دلار درآمد دارد اما پس از یک ساعت همه چیز را به دست هکرها از دست می دهد

وقتی از مدیران ماکسیمالیست بیت کوین که ممکن است از DeFi یا سایر محصولات غیر بیت کوینی پشتیبانی نکنند، سوال شد، مدیران گفتند که حداکثر گرا بودن بیت کوین می تواند به نگرانی در مورد کلاهبرداری مرتبط باشد.

«من فکر می‌کنم عنصری در ماکسیسم وجود دارد که مردم را نگران فریب خوردن و فریب خوردن می‌کند و ما هم همین‌طور. […] ما تمام تلاش خود را می کنیم تا به آنها کمک کنیم تا از جنبه های مخاطره آمیز و بالقوه تقلبی ارزهای دیجیتال اجتناب کنند. “

در نهایت جارویس تاکید کرد که از حمایت از کسانی که معتقدند بیت کوین تنها سکه واقعی است و هر چیز دیگری کلاهبرداری است، خوشحال است.

نویسنده: Ezra Reguerra

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا