🚨 اخبار ارز دیجیتال

گاوهای بیت کوین قیمت بیت کوین (BTC) را از ۶۸ هزار دلار گذشته است. آیا ۷۰۰۰۰ دلار بعدی است؟

قیمت ارز دیجیتال پیشرو بیت کوین در اوایل امروز در صرافی بیت استمپ به بالاترین حد روزانه ۶۸۲۷۶ دلار رسید.

این ارز رمزنگاری شده پس از سقوط به ۵۶۵۰۰ دلار در اول ماه مه به دلیل ترس از رکود تورمی به بالاترین سطح خود از ۱۲ آوریل رسید.

شایان ذکر است که جریان ETF همچنان با حرکت قیمت مرتبط است. هفته گذشته، ETF های بیت کوین جریان های مثبتی را در هر پنج هفته معاملاتی تجربه کردند و مجموع جریان خالص تقریباً ۹۵۰ میلیون دلار را ثبت کردند.

الساندرو اوتاویانی، تحلیلگر بیت کوین می گوید اگر IBIT بلک راک و سایر ETF های بیت کوین رکوردها را بشکنند. ورودی های بیشترقیمت بیت کوین ممکن است در آینده نزدیک از سطح ۷۰۰۰۰ دلار نیز فراتر رود.

تلاش قبلی بیت کوین برای به دست آوردن زمین بالاتر از سطح فوق شکست خورد. این ارز دیجیتال که در ۸ آوریل از ۷۰۰۰۰ دلار گذشت و به ۷۲۷۵۶ دلار رسید، تنها در ۹ روز ۱۷ درصد کاهش یافت.

پسندیدن گزارش شده توسط U.Todayقیمت بیت کوین اخیراً پس از آخرین گزارش CPI که سرد شدن تورم ایالات متحده را نشان می دهد، افزایش قابل توجهی را تجربه کرده است. انتظار می رود بیت کوین امسال از کاهش چندگانه نرخ بهره مند شود.

این دوشنبه، بزرگترین ارز دیجیتال همراه با نزدک ۱۰۰ افزایش یافت که ۰.۸۲ درصد رشد کرد. ارتباط بین بیت کوین و سهام فناوری اخیرا به اوج خود رسیده است بالاترین سطح تقریبا در یک سال

منبع: U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا