اخبار ارز دیجیتال

گاوهای بیت کوین می توانند برنده بزرگی شوند، زیرا دو میانگین متحرک اصلی برای عبور آماده می شوند

تکرار تاریخ خود خبر خوبی برای کسانی است که به دنبال لذت بردن از افزایش قیمت بیت کوین هستند.

بیت کوین (BTC) هفته گذشته یک خط روند نزولی کلیدی در بازار را از دست داد و تقریباً 12 درصد افت کرد، اما سایر داده‌های نمودار یک پوشش نقره‌ای صعودی ایجاد می‌کنند.

مانند دریافت کردم به گفته کاربر محبوب توییتر Dave the wave در 24 آگوست، میانگین متحرک بلند مدت (MA) در شرف تکرار حرکت گاو نر کلاسیک خود است.

تحلیلگر: گاو نر می تواند “به خوبی عمل کند”

بیت کوین/دلار آمریکا در آخر هفته ناامید شد زیرا به پایین ترین سطح خود رسید که از اواخر جولای مشاهده نشده بود. از آن زمان تاکنون، 21000 دلار تنها حمایت ضعیفی را ارائه کرده است، و نگرانی‌های زیادی وجود دارد که ممکن است پایین‌ترین قیمت‌های جدید باشد.

داده‌های Cointelegraph Markets Pro و TradingView نشان می‌دهند که یکی از قربانیان سقوط میانگین‌های متحرک 200 هفته‌ای است، سطوحی که در ماه قبل از مقاومت به حمایت تغییر کرده‌اند.

سربارها اکنون برگشته‌اند و میانگین متحرک 200 هفته‌ای بدون چالش برای بازگشت این هفته، حکمی را در مورد کمبود فعلی بیت‌کوین ارائه می‌کند.

«میزان FOMO که در CT در طی دو هفته گذشته 25000 دلار آن را دیدیم بی سابقه است. بسته شدن پس از یک MA 200 هفته ای ناموفق به عنوان پشتیبانی.

با این حال، مشاهده رفتار MA در هفته های 50 و 100 نشان می دهد که همه چیز از بین نمی رود.

Dave the wave در تاپیک توییتر خود نشان داد که اولی در شرف پیشی گرفتن از دومی است. در گذشته، این امر با افزایش مداوم قیمت ها همراه بود.

او در توضیحی نوشت: «1Y MA بیت کوین اکنون بالاتر از 2Y MA است که پس از یک مرحله اصلاحی پس از یک رالی سوداگرانه، بالاتر است.

“از نقطه نظر فنی خوب به نظر می رسد … صرف نظر از احساسات. افرادی که این سطوح را خریداری کرده اند قبلاً عملکرد خوبی داشته اند.”

نمودار مشروح BTC/USD. منبع: Dave the wave/ توییتر

او اضافه کرد که پنج ماه پیش، همان جفت MA به درستی روند نزولی بازار را ارزیابی کرد که باعث شد BTC/USD در ماه ژوئن به 17600 دلار کاهش یابد.

نمودار کندل استیک 1 هفته ای بیت کوین/دلار (بیت استمپ) با میانگین متحرک هفتگی 50، 100 و 200.منبع: Trading View

دنبال کردن انتهای چرخه Pi

همانطور که توسط Cointelegraph گزارش شده است، چندین مکانیسم نمودار مبتنی بر میانگین متحرک وجود دارد که در تابستان امسال سیگنال های پایین را چشمک می زند.

مطالب مرتبط: در اینجا دلیل اهمیت نگه داشتن 20.8 هزار دلار با انقضای گزینه های بیت کوین یک میلیارد دلاری در این هفته است.

اندیکاتور کلاسیک Py Cycle Top که در طول تاریخ بیت کوین نقاط ضعف کلان را به خود اختصاص داده است، در ماه ژوئیه سبز شد و به این ایده که 17600 دلار ژوئن در واقع یک پایین ترین قیمت چند ساله بود، اهمیت می داد.

با این حال، در به‌روزرسانی این هفته Pi، مفسر مایلز جوهال اعتراف کرد که گاوها باید سطوح بالاتر را پاک کنند تا وضعیت موجود را خوب نگه دارند.

نظرات و نظرات بیان شده در اینجا صرفاً متعلق به نویسنده است و لزوماً منعکس کننده نظرات Cointelegraph.com نیست. تمام حرکات سرمایه گذاری و تجاری شامل ریسک است. هنگام تصمیم گیری باید تحقیق خود را انجام دهید.نویسنده: William Suberg

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا