🚨 اخبار ارز دیجیتال

سامسون موو پیش بینی کرد بیت کوین (BTC) در سال آینده به ۱.۰ میلیون دلار خواهد رسید

تصویر جلد از طریق www.youtube.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • سامسون مو و پیش بینی های قبلی ۱ میلیون دلاری بیت کوین
  • عملکرد بازار بیت کوین

سامسون مو، یکی از مدافعان همیشگی بیت کوین و مدیر عامل Jan3، یک شرکت متمرکز بر پذیرش بیت کوین، بیانیه دیگری در رابطه با صعودی بودن بیت کوین بیان کرد.

موو پیش بینی خود را مبنی بر اینکه ارز دیجیتال پرچمدار جهان در سال ۲۰۲۵ به یک میلیون نفر خواهد رسید به اشتراک گذاشت.

Mow توییت کرد که بیت کوین احتمالاً سر به فلک می کشد، اگرچه بسیاری از مردم در آن تردید دارند.

سامسون مو و پیش بینی های قبلی ۱ میلیون دلاری بیت کوین

سامسون مو به دلیل پیش‌بینی‌های بلندمدت قیمت بیت‌کوین مشهور است و دائماً این خبر را منتشر می‌کند که احتمالاً ۱ میلیون دلار به ازای هر بیت‌کوین در نتیجه «شمع‌های امگا» یا حداقل «شمع‌های گودزیلا» به دست می‌آید.

اطمینان مطلق او بر اساس تایید ETF های بیت کوین نقطه ای در ژانویه و چهارمین نصف شدن بیت کوین در اواخر آوریل است. ETF ها پس از دریافت چراغ سبز از کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) شروع به انباشت مقادیر زیادی از BTC کردند. هر روز به جز آخر هفته ها، آنها میلیون ها بیت کوین برای حمایت از محصولات خود در بورس جمع آوری کردند.

مرتبط با

تنها ETF که بیت کوین را با برداشت هر روز از دست داد، GBTC Grayscale بود. این به IBIT بلک راک اجازه داد تا در نهایت از نظر اندازه دارایی بیت کوین از GBTC پیشی بگیرد. Mow بعداً اظهار داشت که ETF های لحظه ای یک شوک تقاضای بیت کوین ایجاد می کنند.

پس از وقوع نصف شدن و کاهش اندازه بلوک از ۶.۲۵ بیت کوین به ۳۱۲۵ بیت کوین، رئیس ۳ ژانویه در توییتی اعلام کرد که یک شوک عرضه بیت کوین رخ داده است. بر اساس پیش‌بینی‌های آن‌ها، ارز دیجیتال پرچم‌دار جهان به یک میلیون دلار (و سپس حتی بالاتر) افزایش خواهد یافت، زیرا شوک تقاضا با شوک عرضه مواجه می‌شود.

کارت

عملکرد بازار بیت کوین

طی ۲۴ ساعت گذشته، بزرگترین ارز دیجیتال جهان از نظر ارزش بازار به شدت کاهش یافته و سطوح ۶۴۰۰۰ و ۶۳۰۰۰ دلاری را از دست داده است.

از یکشنبه، قیمت بیت کوین ۳.۳۲ درصد از ۶۴۳۴۵ دلار به ۶۲۱۹۰ دلار کاهش یافته است و در زمان نگارش این مقاله در حال تغییر است.

همانطور که قبلا توسط U.Today گزارش شده بود، ماینرهای بیت کوین به فروش BTC تا آنجا که می توانند ادامه می دهند. فشار فروش روی بیت کوین همچنان بالاست و اخیراً به یکی از مهم ترین محرک های کاهش قیمت بیت کوین تبدیل شده است. ماینرها بیت کوین خود را تخلیه می کنند تا هزینه های استخراج را پوشش دهند و سود خود را تضمین کنند.

منبع: U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا