اخبار ارز دیجیتال

دارایی‌های نهنگ‌های بیت‌کوین (BTC) با کاهش قیمت ۶۹۰۰ درصد افزایش یافت

داده های متریک Netflow's Large Holders IntoTheBlock افزایش شگفت انگیزی را در انباشت بیت کوین توسط نهنگ ها در طول رکود اخیر بازار نشان داد. کیف پول هایی که حداقل ۰.۱ درصد از کل عرضه بیت کوین را در اختیار دارند، فرصت را غنیمت شمردند و با افزودن حدود ۳۳۰۰۰ بیت کوین به پشته های خود در یک روز، فرصت را غنیمت شمردند و به سرمایه گذاری عظیم ۲ میلیارد دلاری تبدیل شدند.

با نگاهی به اعداد، چرخش قابل توجهی در جریان خالص بیت کوین به کیف پول این دارندگان اصلی رخ داده است. در ۱ آوریل، جریان خروجی ۳۵۳۰ بیت کوین بیش از جریان ورودی بود. با این حال، از ۲ آوریل، جزر و مد به طور چشمگیری تغییر کرده است، با جریان خالص ۳۲۷۵۰ BTC به این آدرس های نهنگ.

منبع: به بلوک

این افزایش، افزایش خیره کننده ۶۹۰۰ درصدی در جریان بیت کوین را نشان داد، که نشان می دهد ممکن است تغییر قابل توجهی در الگوهای انباشت در بین سرمایه گذاران بزرگ وجود داشته باشد.

بیت کوین جاده ابریشم در حال حرکت است

در حالی که برخی این افزایش را به خوش بینی بازار و انباشت استراتژیک نسبت دادند، برخی دیگر دیدگاه مخالفی را ارائه کردند. بنابراین، پیشنهاد شد که افزایش ناگهانی حرکات بیت کوین می تواند به اقدامات دولت ایالات متحده در مورد دارایی های توقیف شده مرتبط باشد.

به طور خاص، توجه به آدرس BTC جاده ابریشم مرتبط با مقامات ایالات متحده جلب شد که اخیراً نقل و انتقالات قابل توجهی انجام داده است. به طور خاص، ۲۰۰۰ بیت کوین به ارزش ۱۳۱ میلیون دلار به Coinbase Prime ارسال شد، در حالی که مقدار قابل توجهی از ۲۹۸۰۰ بیت کوین به ارزش ۱.۹۵ میلیارد دلار به آدرس جدیدی منتقل شد.

اگرچه این تراکنش‌ها احتمالاً بخشی از معاملات خارج از بورس (OTC) هستند و مستقیماً بر قیمت‌های نقدی تأثیر نمی‌گذارند، اما همزمان با کاهش ارزش بیت‌کوین در ۲۴ ساعت گذشته هستند.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا