اخبار ارز دیجیتال

آیا بیت کوین (BTC) به ۲۵۰۰۰۰ دلار می رسد؟ ۱۵ میلیارد پوند Standard Chartered Believes

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

استاندارد چارترد پیش بینی قیمت بیت کوین را تغییر داد و نشان داد که ارز دیجیتال افزایش خواهد یافت. او اکنون معتقد است که بیت کوین می تواند تا پایان سال ۲۰۲۴ به ۱۵۰۰۰۰ دلار برسد. این افزایش قابل توجهی نسبت به برآورد قبلی وی است.

با نگاهی بیشتر به آینده، Standard Chartered پیشنهاد می کند بیت کوین می تواند تا پایان سال ۲۰۲۵ قبل از تثبیت به حدود ۲۵۰۰۰۰ دلار افزایش یابد. پیش‌بینی می‌شود که این افزایش ناشی از ترکیبی از جریان‌های قوی ETF، علاقه مدیران ذخایر و رویداد آینده نصف شدن بیت‌کوین باشد که به طور سنتی تأثیر مثبتی بر ارزش ارز دیجیتال دارد.

BTCUSD
نمودار بیت کوین/دلار از TradingView

این بانک که نسبت به اتریوم نیز خوشبین است، انتظار دارد اتریوم تا پایان سال ۲۰۲۴ به ۸۰۰۰ دلار و تا پایان سال ۲۰۲۵ به ۱۴۰۰۰ دلار برسد. این پیش بینی ها بر اساس تایید احتمالی ETF های اتریوم توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) است که می تواند منجر به افزایش انفجاری در ETH مشابه آنچه در بیت کوین دیدیم، شود.

وقتی آینده بیت کوین را بر اساس نمودار آن تحلیل می کنیم، می توانیم مشاهده کنیم که بیت کوین عملکرد قوی دارد. در این سناریوی صعودی، سطوح حمایتی که باید برای بیت کوین مشاهده کنید احتمالاً حدود ۵۳۷۹۷ دلار و ۴۵۸۸۵ دلار خواهد بود که به ترتیب با میانگین متحرک ۱۰۰ و ۲۰۰ روزه مطابقت دارند.

در جهت صعودی، مقاومت شکست برای رشد بیشتر در بالای اخیر نزدیک به ۷۰۰۰۰ دلار قرار دارد. یک ادغام موفقیت آمیز بیت کوین بالاتر از این سطح می تواند ارزش طلای دیجیتال را به لطف افزایش ثبات بازار افزایش دهد.

به یاد داشته باشید، در حالی که پیش‌بینی‌های بانکی و تحلیل‌های فنی می‌توانند بینشی در مورد تغییرات احتمالی قیمت‌ها در آینده ارائه دهند، بازارها در حال حاضر بسیار نوسان هستند و هر حرکت قوی به سمت بالا می‌تواند منجر به اصلاح قوی شود که می‌تواند سود شما را باطل کند. مراقب باشید و از اهرم بیش از حد استفاده نکنید.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا