🚨 اخبار ارز دیجیتال

بیت کوین (BTC) شاهد خروج ۶۳۰ میلیون دلاری در میان حمام خون کریپتو است

تصویر جلد از طریق Stock.adobe.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

بیت کوین (BTC) در بحبوحه حمام خون کریپتوها شاهد خروج گسترده ای بوده است. مطابق وبلاگ تحقیقاتی CoinSharesبیت کوین هفته گذشته شاهد خروج ۶۳۰ میلیون دلاری بود. اگرچه این وضعیت نگرانی هایی را در جامعه ایجاد می کند، اما به نظر می رسد وضعیت بدتر می شود.

در مجموع، محصولات سرمایه گذاری دارایی دیجیتال ۵۸۴ میلیون دلار خروجی داشته اند. شایان ذکر است، این دومین هفته متوالی بود که بازار شروع به کار کرد. این کاهش چشمگیر در محصولات سرمایه گذاری دارایی دیجیتال در نتیجه نگرانی های کلان اقتصادی است.

به نظر می رسد سرمایه گذاران نگران تصمیم آتی فدرال رزرو در مورد کاهش نرخ بهره هستند. جو منفی در بازار حاکم است زیرا سرمایه گذاران شروع به نادیده گرفتن دارایی های پرخطر مانند بیت کوین و آلت کوین می کنند.

اتریوم (ETH)هفته گذشته آلتکوین پیشرو بازار شاهد خروج ۵۸ میلیون دلاری بود. این روند منفی برای ETH بسیار مهم است زیرا نشان می دهد که چگونه سرمایه گذاران در بازار گسترده تر نزولی می شوند.

سقوط قیمت بیت کوین

در میان این خروجی های عظیم برای محصولات سرمایه گذاری دارایی های دیجیتال، قیمت بیت کوین نیز امروز سقوط کرد. قیمت بیت کوین با ۴.۸۰ درصد کاهش به ۶۱۱۸۴ دلار رسید. CoinMarketCap. این یک وضعیت نگران کننده است زیرا ارز دیجیتال پیشرو پس از آخرین رویداد نصف شدن نتوانست به طور قابل توجهی افزایش یابد.

بسیاری پس از رویداد نصف شدن بیت کوین انتظار یک افزایش بزرگ را داشتند. مدل های تاریخی نشان می دهد که بیت کوین پس از این رویدادها همچنان به افزایش خود ادامه می دهد. اما بازار این بار شاهد این روند نبود.

اگرچه بازار نزولی است، اما برخی هنوز استدلال می کنند که بیت کوین پس از نصف شدن باعث افزایش سریع قیمت نشده است. آنها پیش بینی می کنند که بیت کوین زمان می برد و این افزایش مورد انتظار را در بلندمدت آغاز خواهد کرد.

قابل توجه است که سقوط امروز بیت کوین در بحبوحه تحولات اخیر رخ داده است اصطلاح صرافی منحل شده کریپتو Mt. از Gox. در این بیانیه آمده است که بورس از ماه آینده بازپرداخت دارایی های مسروقه را آغاز می کند. این بازپرداخت ها در بیت کوین و بیت کوین کش (BCH) انجام می شود.

منبع: U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا