اخبار ارز دیجیتال

کمبود بیت کوین (BTC) باعث ایجاد پست جدید مایکل سیلر شد

تصویر جلد از طریق Youtu.be

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

مایکل سیلر، بنیانگذار و رئیس MicroStrategy موضوع یادآوری مهمی از وضعیت بیت کوین (BTC) به عنوان یک کالای کمیاب. او در حساب رسمی X/Twitter خود اظهار داشت که انتشار بیت کوین هرگز از ۲۷۶^۳ بیشتر نخواهد شد.

از نظر فنی نادرست، از نظر ریاضی درست است

با محاسبه معمولی ریاضی، تخمین ۲۷۶^۳ رقمی معادل ۲۱,۰۲۴,۵۷۶ را به دست می دهد. در حالی که این از نظر ریاضی درست است، مفهوم سایلر در مورد عرضه کل بیت کوین از نظر فنی نادرست است.

بر اساس طرح اولیه بیت کوین ساتوشی ناکاموتو، تنها ۲۱ میلیون واحد بیت کوین قابل استخراج است. در حال حاضر، بیت کوین دارای ۱۹,۶۷۱,۹۰۰ بیت کوین در گردش است که تنها ۱,۳۲۸,۱۰۰ واحد بیت کوین برای استخراج باقی مانده است.

یادآوری به اشتراک گذاشته شده توسط مایکل سایلر همچنین می تواند به عنوان یک دعوت به اقدام برای خرید سکه شناخته شود، همانطور که او و سایر طرفداران برجسته مانند “پدر پولدار پدر فقیر” رابرت کیوساکی همیشه انجام می دهند. با فرا رسیدن رویداد نصف شدن بیت کوین بعدی، نرخ انتشار ارز دیجیتال به نصف کاهش می یابد و انباشت بالقوه گران تر می شود.

۱.۳ میلیون واحد بیت کوین باقی مانده تا ۲۱۴۰ منتشر نخواهد شد. اما هیچ تمدید برای این شماره وجود نخواهد داشت.

مثال کامل

مایکل سیلور به عنوان یک نمونه عالی برای کسانی که به دنبال ذخیره بیت کوین برای ذخیره سازی هستند، دیده می شود. زیرا شرکت او، MicroStrategy، از سال ۲۰۲۰ یک خریدار ثابت بیت کوین باقی مانده است.

تا به امروز، MicroStrategy بیش از ۲۱۴۰۰۰ واحد بیت کوین جمع آوری کرده است. این شرکت نرم‌افزاری و هوش تجاری تا آنجا پیش رفت که اسکناس‌های قابل تبدیل قابل تبدیل با سررسیدهای مختلف را برای تزریق به ارز دیجیتال منتشر کرد.

تاکنون، MicroStrategy جایگاه مبشر بیت کوین را بر عهده گرفته است، نقشی که مکمل نقش رهبران بازار مانند Samson Mow است. در حالی که هیچ راهی برای اندازه‌گیری تأثیر پست‌ها بر روی X وجود ندارد، موضع مایکل سایلر در مورد حفظ شرط‌بندی بیت‌کوین به بسیاری از HODLers کمک کرده است تا به اعتقادات خود پایبند باشند.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا