🚨 اخبار ارز دیجیتال

۸ ژوئن پیش بینی قیمت بیت کوین (BTC).

تصویر جلد از طریق U.Today

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری، با تماس با کارشناسان مالی، تحقیقات خود را انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

بر اساس CoinStats، خرس ها عقب نشینی نمی کنند.

نمودار بیت کوین CoinStats

BTC/USD

قیمت بیت کوین (BTC) در ۲۴ ساعت گذشته ۲.۷۳ درصد کاهش یافته است.

تصویر: نمای معاملاتی

در نمودار ساعتی، نرخ ارز BTC در وسط کانال باریک قرار دارد. خریداران تنها زمانی می توانند به فکر حرکت صعودی باشند که قیمت را به منطقه ۶۹۵۰۰ ​​دلار برگردانند. در این صورت احتمال شکسته شدن مقاومت وجود دارد.

تصویر: نمای معاملاتی

در بازه زمانی روزانه، وضعیت از دیروز تغییری نکرده است. نه گاوها و نه خرس ها غالب نیستند، به این معنی که حرکت های تیز بعید به نظر می رسد به این زودی ها رخ دهد.

مرتبط با

در نتیجه، ادامه معاملات جانبی نزدیک به ۶۹۰۰۰ دلار سناریوی محتمل‌تری است.

تصویر: نمای معاملاتی

از منظر میان مدت، قیمت بیت کوین بار دیگر به بالای منطقه ۷۰۰۰۰ دلاری صعود نکرد. حتی اگر این نرخ کمتر از این علامت باشد، می توان انتظار اصلاحی به سمت محدوده ۶۶۰۰۰ دلار را داشت.

بیت کوین در زمان نگارش این مقاله با قیمت ۶۹۳۴۹ دلار معامله می شود.

منبع: U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا