🚨 اخبار ارز دیجیتال

بیانیه گودزیلا بیت کوین (BTC) توسط مایکل سیلر منتشر شده است

تصویر جلد از طریق Youtu.be

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری، با تماس با کارشناسان مالی تحقیقات خود را انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

مایکل سایلر، رئیس MicroStrategy و مدافع بیت کوین، اعلامیه جسورانه ای کرده است که بیت کوین «گودزیلا» است که آماده است تا مدل های مالی فیات موجود را متحول کند و به طور بالقوه در هم بشکند. این آخرین مورد از یک سری دور پشتیبانی از بزرگترین دارایی رمزنگاری جهان است.

سیلور در سخنرانی خود در رویداد BTC پراگ تاکید کرد که پذیرش فزاینده بیت کوین و عملکرد فوق العاده عوامل کلیدی این تحول هستند.

مرتبط با

چشم انداز سایلر برای بیت کوین

سیلور مشتاقانه استدلال می کرد که بیت کوین همه مدل های مالی و سیاسی موجود را منسوخ می کند و اساساً سیستم هایی را که هزاران سال وجود داشته اند تغییر می دهد.

او گفت: «تمام مدل‌های شما، مدل‌های سیاسی شما، هر چیزی که در ۱۰۰۰۰ سال آموخته‌ایم نابود خواهد شد.»

رئیس میکرواستراتژی از آماردانان مدرنی که سعی در پیش بینی مالی با استفاده از روش های قدیمی دارند انتقاد کرد. او آنها را به جنگجویان قرون وسطایی تشبیه کرد که از کمان، تیر، ارابه و فیل در نبرد با دشمن مجهز به مواد منفجره، هواپیما و سایر سلاح های پیشرفته استفاده می کردند.

به گفته سیلر، بیت کوین نشان دهنده این نیروی پیچیده و مخرب در بخش مالی است. به گفته وی، نظام مالی فعلی هیچ شانسی برای مقاومت در برابر تغییری که به طور قطعی رخ خواهد داد، ندارد.

Saylor به طور مداوم از سرمایه گذاران برای کشف بیت کوین با اتخاذ رویکردی منظم برای سرمایه گذاری حمایت کرده است. رئیس MicroStrategy در حالی که نکات مثبت را برجسته می‌کند، نسبت به مشکلات زمان‌بندی بازار یا شرط‌بندی‌های بزرگ و سوداگرانه هشدار می‌دهد.

Saylor از درک بیت کوین حمایت می کند

به گفته سایلر، درک درست از پتانسیل بیت کوین توانایی آن را برای برهم زدن و از بین بردن مدل های مالی سنتی نشان می دهد. او استدلال کرد که بیت کوین یک نیروی مخرب در صنعت مالی است و تأثیر آن را به یک دارایی قدرتمند و غیرقابل توقف تشبیه می کند.

مرتبط با

در پست اخیر در این یک اشاره ظریف به همسویی با جامعه جهانی به سرعت در حال رشد از معتقدان و دارندگان BTC است.

منبع: U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا