اخبار ارز دیجیتال

بیت کوین (BTC) ممکن است در آستانه رسیدن به ۱۱۲۰۰۰ دلار و بالاتر باشد

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

رمزارزها و سرمایه گذاران معمولا از دو نوع نمودار برای اهداف مختلف استفاده می کنند. اهداف. نمودار قیمت معمولی به افزایش احتمالی تا حدود ۱۱۲۰۰۰ دلار اشاره می کند، اما اگر به نمودار روزانه برویم، که معامله گران برای درک حرکات در مقیاس بالاتر از آن استفاده می کنند، هدف ممکن است تا حدود ۲۵۰،۰۰۰ دلار افزایش یابد. با این حال، ما باید به واگرایی بلندمدت توجه کنیم، که نشانگر تغییر قیمت آتی است.

در نمودار اول، بیت کوین در حال حاضر ۶۶۳۱۸ دلار قیمت دارد. ما می توانیم سطوح مهمی را که بیت کوین ممکن است لمس کند، شناسایی کنیم. در حال حاضر سطح حمایت بیت کوین حدود ۶۳۰۰۰ دلار است و با مقاومتی در حدود ۶۸۳۰۴ دلار مواجه است.

BTCUSD
نمودار BTC/USD از TradingView

اگر بتواند بالاتر از این مقاومت باقی بماند، می تواند به سمت هدف ۱۱۲۰۰۰ دلار حرکت کند، اما نه به آن سرعتی که شما انتظار دارید. محتمل ترین سناریو برای طلای دیجیتال شکستن مقاومت فوق و حرکت به سمت ۹۰۰۰۰ دلار خواهد بود.

نمودار دوم یک الگوی گوه ای را نشان می دهد، که نشان می دهد بیت کوین ممکن است برای برگشت آماده شود. اگر از این الگو پیروی کنیم، احتمال افزایش قیمت بیت کوین تا ۲۵۶۰۰۰ دلار وجود دارد. با این حال، این “گوه” همچنین به ما هشدار می دهد که ممکن است پس از رسیدن به اوج کاهش یابد.

در مورد آینده بیت کوین، هر دو نمودار نشان می دهد که ممکن است روند صعودی وجود داشته باشد. اما نمودارها به ما یادآوری می کنند که مراقب باشیم. آنها یک “واگرایی” نشان می دهند، به این معنی که نیروی پشت قیمت با افزایش قیمت کاهش می یابد. این ممکن است به این معنی باشد که رالی برای همیشه ادامه نخواهد داشت و ممکن است یک “قله” یا نقطه اوج از راه برسد.

در حالی که هیجان در مورد پتانسیل بیت کوین برای رسیدن به اوج های جدید بسیار قوی است، تجزیه و تحلیل قیمت توصیه می کند احتیاط کنید. بیت کوین ثابت کرده است که دارایی بی ثباتی است که هم به صورت مثبت و هم منفی ما را شگفت زده می کند.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا