اخبار ارز دیجیتال

مایکل تالر می گوید بیت کوین برای مردم عادی بهتر از ثروت فیزیکی است

تالر هزینه های نگهداری و مالیات های بالای مربوط به مالکیت و به ارث بردن دارایی فیزیکی را در طول زمان برجسته کرد، که در مورد بیت کوین وجود ندارد.

مایکل تالر، مدیر عامل MicroStrategy و طرفدار بیت کوین (BTC) در کنفرانس کریپتوکارنسی استرالیا و حمایت مضاعف از بیت کوین، مسائل مربوط به انتقال ارزش دارایی های فیزیکی مانند طلا، سهام شرکت، سهام و املاک و مستغلات را مورد بحث قرار می دهد.

تالر در مورد مکانیسم اجماع اثبات کار (PoW) تاکید کرد که بیت کوین توسط 20 میلیارد دلار سخت افزار استخراج اختصاصی و 20 میلیارد دلار انرژی پشتیبانی می شود.

وی سپس با اشاره به اینکه حمل دارایی های سنتی مانند طلا (مقادیر زیاد) و زمین از مرزهای جغرافیایی تقریبا غیرممکن است، افزود:

“اگر در آفریقا ملک دارید و در لندن زندگی می کنید، هیچ کس نمی خواهد از شما وام بگیرد. […] به هر کسی در دنیا قرض بدهید. ”

تالر همچنین بر هزینه‌های نگهداری و مالیات‌های بالای مربوط به مالکیت و به ارث بردن دارایی فیزیکی در طول زمان تأکید کرد که در مورد بیت‌کوین وجود ندارد. تنش‌های ژئوپلیتیکی در سرتاسر جهان نیز تعیین‌کننده انواع دارایی‌هایی است که می‌توانند در سراسر حوزه‌های قضایی منتقل شوند. او توضیح داد:

بیت کوین نشان دهنده دارایی است که می توان آن را در قطعات کوچک به دست آورد که می توانید آن را در هر جایی حمل کنید. می توانید آن را به فرزندان فرزندان فرزندان خود بدهید. ممکن است وجود داشته باشد.

به گفته تالر، تنها خانواده‌های سلطنتی مانند شاه چارلز سوم، آزادی به ارث بردن ثروت را دارند بدون اینکه نگران مالیات گرفتن شوند، مگر اینکه بیت کوین باشد. این کارآفرین بار دیگر تاکید کرد که شبکه بیت کوین بیش از 13 سال است که هک نشده است و در حال حاضر “ایمن ترین شبکه در جهان” است.

Thaler با برجسته کردن نوآوری‌های مربوط به برنامه‌های لایه 2 و لایه 3، و همچنین به‌روزرسانی‌های منظم برای سریع‌تر و ایمن‌تر کردن شبکه بیت‌کوین به پایان رسید.

مربوط: به گفته وکیل، مالکیت بیت کوین با وجود ممنوعیت همچنان در چین قانونی است

مایک مک‌گلون، تحلیلگر بلومبرگ، اخیراً گفت که بیت‌کوین یک «کارت وحشی» است که موقعیت خوبی برای عملکرد بهتر از سهام دارد، زیرا امور مالی سنتی به سمت رکود می‌رود. مزرعه برنج.

مک گلون در شبکه های اجتماعی مانند لینکدین و توییتر گفت:

«بیت‌کوین کارتی وحشی است که وقتی ارزش سهام به پایین می‌آید عملکرد بهتری دارد، اما مانند طلا و اوراق قرضه در حال گذار است».

همانطور که توسط Cointelegraph گزارش شده است، تحلیل اشاره می کند که در حالی که بیت کوین روند مشابهی را با اوراق قرضه دولتی و طلا دنبال می کند، اتر (ETH) “ممکن است همبستگی بالاتری با سهام داشته باشد.”

نویسنده: Arijit Sarkar

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا