اخبار ارز دیجیتال

اپراتور خودپرداز بیت کوین RockItCoin بیت کوین Tao را خریداری می کند

دوره های اندرو تیت

این معامله شامل 56 دستگاه از Tao Bitcoin، یک اپراتور منطقه ای در جنوب ایالات متحده بود.

اپراتور خودپرداز بیت کوین (BTC) RockItCoin از خرید تائو بیت کوین در 25 اکتبر خبر داد. Tao Bitcoin یک اپراتور ATM منطقه ای با 56 دستگاه است که عمدتاً در جنوب ایالات متحده واقع شده است.

به گفته این شرکت، این خرید بخشی از استراتژی شرکت برای یافتن ارزش و هم افزایی بین بازیگران کوچکتر و منطقه ای در فضای خودپرداز بیت کوین بود. تقریباً 1900 وسیله نقلیه در 44 ایالت ایالات متحده فروخته شده است.

به گفته بن فیلیپس، رئیس RockItCoin، صنعت ATM بیت کوین آماده است تا در سال 2023 تجمیع شود و احتمالاً در ماه های آینده بازیگران بیشتری را به دست خواهد آورد. او گفت:

با افزایش هزینه ها برای بسیاری از بازیگران منطقه ای، شبکه ها، روابط و عملیات موجود ما برای مقیاس پذیری آماده هستند.

مایکل دالساندرو، مدیرعامل و بنیانگذار RockItCoin نیز انتظار دارد که خریدهای بیشتری در سه ماهه چهارم سال 2022 انجام شود.

ما همیشه به دنبال راه‌هایی برای افزایش ردپای خود هستیم و در عین حال به مشتریان خود موقعیت فیزیکی مناسبی برای خرید و فروش ایمن و کارآمد ارزهای دیجیتال ارائه می‌کنیم.»

در هفته‌های آتی، ATM سابق Tao Bitcoin به مکان RockItCoin تغییر نام خواهد داد. تائو بیت کوین که در سال 2016 توسط جان تیلور و اندرو آرتربرن تأسیس شد، چندین پیشنهاد را برای ماشین‌ها تجزیه و تحلیل کرد، اما پس از در نظر گرفتن “ارزش‌های نزدیک به ارزش ما”، Lockit تصمیم گرفتیم تجارت خود را با کوین خاتمه دهیم.

تیلور درباره این خرید گفت: “ما به شرکتی افتخار می کنیم که از ابتدا شروع به کار کرد تا به مصرف کنندگان دسترسی آسان به ارزهای دیجیتال را بدهد.”

انتظار می‌رود طی پنج سال آینده، بازار جهانی خودپرداز ارزهای دیجیتال به سرعت رشد کند و به یک بازار ۵۰۰ میلیون دلاری تبدیل شود. گزارش ژوئیه توسط Research and Markets CAGR صنعت را از سال 2022 تا 2027 59٪ تخمین زده است. در حال حاضر، ارزش بازار خودپرداز ارزهای دیجیتال 46.4 میلیون دلار است و انتظار می‌رود این ارزش در طول دوره به 472 میلیون دلار افزایش یابد.

محرک های اصلی این رشد شامل افزایش حواله ها و نقل و انتقالات در کشورهای در حال توسعه، تغییرات در مقررات ارزی و نصب دستگاه های خودپرداز رمزنگاری شده است.

نویسنده: Ana Paula Pereira

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا