اخبار ارز دیجیتال

سازنده خودپرداز بیت کوین به مشتریانی که تحت تأثیر هک روز صفر قرار گرفته اند بازپرداخت می کند


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

جنرال بایت چندین گام را پس از هک برداشته است، از جمله ارائه بازپرداخت به مشتریان میزبان ابری خود و افزودن اقدامات امنیتی جدید.

جنرال بایتز، سازنده خودپرداز بیت کوین، می گوید که به مشتریان میزبان ابری که وجوه خود را در یک “حادثه امنیتی” در ماه مارس از دست داده اند، بازپرداخت می کند.

همانطور که قبلا توسط Cointelegraph گزارش شده بود، سازنده ATM بیانیه ای را در مورد حوادث امنیتی که در ۱۷ مارس و ۱۸ مارس رخ داد منتشر کرد. این شامل آپلود برنامه های جاوا از راه دور توسط هکرها در دستگاه ها برای دسترسی به اطلاعات حساس مانند رمزهای عبور، کلیدهای خصوصی و وجوه بود. از یک کیف پول داغ

در بیانیه اخیر به کوین تلگراف، سازنده ATM به سرعت در حال حرکت برای “مقابله با وضعیت” است و تصمیم به بازپرداخت “مشتریان میزبان ابری که سرمایه خود را از دست داده اند” گرفته است.

در بیانیه ای، جنرال بایتز گفت: “ما فوراً اقداماتی را برای جلوگیری از دسترسی غیرمجاز بیشتر به سیستم های خود انجام می دهیم و به طور خستگی ناپذیر برای محافظت از مشتریان خود تلاش می کنیم.

مشخص است که هک حداقل ۵۶ بیت کوین (به ارزش بیش از ۱.۵ میلیون دلار با قیمت های فعلی) و ۲۱.۸۲ ETH (به ارزش ۳۷۰۰۰ دلار با قیمت های فعلی) را در یک کیف پول متصل به هکر واریز کرده است.

به گفته جنرال بایت، این شرکت به طور کامل آسیب های ناشی از هک را ارزیابی کرده و برای بهبود تدابیر امنیتی خود و جلوگیری از تکرار حوادث مشابه “به طور خستگی ناپذیر تلاش کرده است”.

جنرال بایت به مشتریان آسیب دیده گفت که پس از هک، اقدامات امنیتی جدیدی را اجرا کنند.منبع: جنرال بایت

علاوه بر بازپرداخت هزینه مشتریان آسیب‌دیده، سازنده ATM می‌گوید که همه مشتریان را تشویق می‌کند تا به نصب سرورهای خود میزبانی شوند، جایی که VPN‌ها می‌توانند به طور موثر از پلتفرم سرور خود محافظت کنند.

ما در حال سرمایه‌گذاری زیادی بر روی منابع انسانی اضافی هستیم تا به مشتریان خود کمک کنیم تا زیرساخت‌های موجود خود را به سرورهای خود میزبان منتقل کنند.»

به گفته جنرال بایت، این هک بر اکثر اپراتورهای ATM که از نصب سرورهای خود میزبان استفاده می کنند تأثیری نداشته است. این مشتریان از فناوری VPN برای محافظت از زیرساخت های خود استفاده می کنند.

مربوط: شرکت امنیتی هشدار داد که بیش از ۲۸۰ بلاک چین در معرض خطر سوء استفاده های “روز صفر” هستند

سازنده ATM ابتدا در بولتن انتشار پچ خود در ۱۸ مارس به مشتریان در مورد هکرها هشدار داد. جنرال Bties خدمات ابری خود را در نتیجه یک نقض امنیتی تعطیل کرد.

“General Bytes امنیت وجوه و داده های مشتریان خود را بسیار جدی می گیرد. ما بابت ناراحتی پیش آمده پوزش می خواهیم و متعهد هستیم که با صداقت و حرفه ای به مشتریان خود خدمت کنیم.”

این شرکت در پراگ مستقر است و طبق وب سایت آن، بیش از ۱۵۰۰۰ دستگاه خودپرداز بیت کوین (BTC) را به خریداران در بیش از ۱۴۹ کشور در سراسر جهان می فروشد.نویسنده: Stephen Katte

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا