🚨 اخبار ارز دیجیتال

بیت کوین آمستردام – بیت کوین در پایین ترین سطح بازار نزولی کریپتو می درخشد

توسعه دهندگان برجسته بیت کوین و تحلیلگران بازار عملکرد نسبی بیت کوین را در برابر بازار گسترده تر ارزهای دیجیتال در بیت کوین آمستردام برجسته می کنند.

پیشنهاد ارزش بیت کوین (BTC) همچنان منبع اطمینان سرمایه گذاران و حامیان در میان فضای بازار رکود در فضای گسترده تر ارزهای دیجیتال است.

این یک نتیجه کلیدی از مصاحبه های عمیق با توسعه دهندگان، مدافعان، تحلیلگران و تأثیرگذاران بیت کوین در کنفرانس بیت کوین آمستردام است که در Westergas در اکتبر ۲۰۲۳ برگزار شد.

جیمسون لوپ، مدیر عامل کاسا متولی بیت‌کوین، در کمتر از یک سال تا نصف شدن پاداش استخراج بیت کوین، چیزی برای فکر کردن ارائه می‌کند. در گفتگو با کوین تلگراف، مدافع و مهندس نرم افزار بیت کوین گفت که ارزش پیشنهادی بیت کوین در طول ماه ها شرایط سخت بازار سنگ ضرب المثلی بوده است.

“در بازار نزولی، بسیاری از مردم پول خود را به توکن های دیگر از دست دادند. بیت کوین بار دیگر به عنوان دارایی ایمن تر می درخشد.”

Dylan LeClair یکی دیگر از صداهای برجسته در فضای بیت کوین است که در طول شرایط اقتصادی بی سابقه در ایالات متحده همچنان از اصول بیت کوین دفاع می کند. یک تحلیلگر بیت کوین به کوین تلگراف گفت که سرمایه گذاران متوسط ​​به امید کسب درآمد در درازمدت در اوراق قرضه دولتی و سبدی از شرکت های آمریکایی به طور منفعلانه سرمایه گذاری می کنند.

مطالب مرتبط: بیت کوین آمستردام: ادوارد اسنودن می گوید روی مبانی BTC تمرکز کنید

LeClair اذعان می کند که در حالی که هیچ تحلیلگری نمی تواند بازگشت سرمایه در هر دارایی یا وسیله خاصی را تضمین کند، استدلال برای پتانسیل طولانی مدت بیت کوین قوی تر می شود.

“هیچ چیز تضمین شده نیست، اما اصول اولیه آن نشان می دهد که ذخیره بسیار خوبی از ارزش را در یک بازه زمانی بسیار طولانی تضمین می کند. این مانند انجام کاری است، اما کیفیت دیجیتالی دارد.”

این تحلیلگر اضافه کرد که بیت کوین همچنان ابزاری برای محافظت و مدیریت ثروت برای شهروندان کشورهایی است که با تورم شدید مواجه هستند.

افرادی که از بیت کوین استفاده می کنند، پذیرندگان واقعی، بیش از هر زمان دیگری به آن اعتقاد دارند و بیت کوین محبوب تر از همیشه است. آنها از آن استفاده نمی کنند زیرا مد روز است یا به دلیل تبلیغات تبلیغاتی. آنها از آن برای جلوگیری از از دست دادن همه چیز استفاده می کنند. “

جو هال، روزنامه‌نگار Cointelegraph (راست) میزبان یک میزگرد با حضور رنه پیکهارت و جیمی سانگ در بیت‌کوین آمستردام ۲۰۲۳ است.

در همین حال، جیمی سانگ، توسعه‌دهنده و مربی بیت‌کوین به کوین‌تلگراف گفت که آلت‌کوین‌ها با «تار کردن آب‌های بین تمرکز و تمرکززدایی»، پتانسیل تحول‌پذیر بیت‌کوین را تضعیف می‌کنند.

من می بینم که بسیاری از مردم فکر می کنند که سم بنکمن فرید به نوعی مدیر عامل بیت کوین است. این فقط شهرت خوب بیت کوین را خدشه دار می کند.

سونگ همچنین پیشنهاد کرد که پروژه‌های رمزنگاری مختلف از شهرت بیت‌کوین به نفع خود سوء استفاده می‌کنند و سرمایه‌گذاران ناآگاه را به بازنده نهایی تبدیل می‌کنند.

“مردم گیج می شوند، به طور کامل از ارزهای رمزنگاری شده جدا می شوند و عهد می بندند که برای همیشه کریپتو را ترک کنند بدون اینکه چیزی در مورد آن بفهمند.”

شاهزاده فیلیپ کاراجورجیویچ صربستان، اندکی قبل از میزبانی یک نشست رو در رو با رئیس جمهور مادیرا، میگل آلبوکرکی، با کوین تلگراف صحبت کرد. مجمع الجزایر خودمختار پرتغال قصد دارد یک مرکز تجاری بیت کوین را به عنوان راهی برای افزایش پذیرش ارز دیجیتال راه اندازی کند.

Karađorđević در سال های اخیر یکی از حامیان بیت کوین شده است و در حال حاضر برای Jan3، یک شرکت بیت کوین که توسط Samson Moe تأسیس شده است، کار می کند و به دنبال ترویج استفاده از BTC توسط دولت-ملت ها است. مکالمات حول محور پتانسیل بیت کوین نشان داد که چگونه دارایی های دیجیتال ارزش های متفاوتی برای اقتصادهای توسعه یافته، در حال توسعه و توسعه یافته دارند.

کشورهایی که واقعاً تورم دو رقمی و سه رقمی دارند لبنان، نیجریه و آرژانتین هستند.

از سوی دیگر، در کشورهای توسعه یافته مانند ایالات متحده، انگلستان، فرانسه و سوئیس، درجه پذیرش بسته به مقررات و تحصیلات متفاوت خواهد بود.

ادوارد اسنودن، افشاگر آژانس امنیت ملی آمریکا نیز در یک سخنرانی مجازی در طی کنفرانسی در آمستردام در سال ۲۰۲۳، بر اهمیت بیت کوین در مبارزه با ظلم و تسلط دولت و تامین حاکمیت ثروت شخصی تاکید کرد. بر جنسیت تاکید کرد.

مجله: “زیبا و عقب مانده”: اولین برداشت های جیمسون لوپ از بیت کوین

نویسنده: Gareth Jenkinson
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا