اخبار ارز دیجیتال

حامیان بیت کوین در کاپیتول ایالت تگزاس برای مخالفت با لایحه ای که مشوق های استخراج را کاهش می دهد تجمع کردند


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

دنیس پورتر، مدیر عامل Satoshi Action Fund گفت:

نزدیک به ۱۰۰ نفر به تماس‌های اتاق بازرگانی دیجیتال، صندوق اقدام ساتوشی و شورای بلاک چین تگزاس پاسخ داده‌اند تا به قانون‌گذاران تگزاس نشان دهند که با قوانینی که شرکت‌های استخراج ارز دیجیتال را مورد هدف قرار می‌دهند. مزرعه برنج مخالف هستند.

در ۲۵ آوریل در کاپیتول تگزاس در آستین، علاقه مندان به ارزهای دیجیتال، قانونگذاران ایالتی، رهبران صنعت، و حتی تعدادی از اعضای اداره پلیس کاپیتول در صورت تصویب لایحه ۱۷۵۱ سنا، Lone Star را امضا کردند. ما برای بحث در مورد پتانسیل آینده بیت کوین ملاقات کردیم. BTC) استخراج در ایالت. از مجلس عبور کند قانون پیشنهادی بخش‌هایی از خدمات شهری و کد مالیاتی تگزاس را اصلاح می‌کند تا محدودیت‌هایی بر شرکت‌های استخراج ارز دیجیتال اضافه کند.

این لایحه در کمیته بازرگانی سنای تگزاس و همچنین رای گیری در مجلس سنا تصویب شد. از ۲۴ آوریل، مجلس نمایندگان ایالتی اولین قرائت لایحه را قبل از انتقال آن به کمیسیون امور ایالتی برگزار کرد.

نسخه فعلی SB 1751 مشوق ها را برای شرکت های استخراج ارز دیجیتال که در برنامه ای با هدف جبران کاهش بار در شبکه ایالتی از طریق شورای قابلیت اطمینان نیرو تگزاس شرکت می کنند، به ۱۰ درصد محدود می کند. علاوه بر این، شرکت‌های خاصی که مراکز داده را اداره می‌کنند، دیگر از سپتامبر ۲۰۲۳ معافیت مالیاتی دولتی دریافت نخواهند کرد.

پریان بورینگ، مدیر عامل اتاق بازرگانی دیجیتال، در این رویداد به کوین تلگراف گفت: «مبارزه بر سر ماینینگ واقعاً مربوط به استخراج نیست. “این در مورد مسائل زیست محیطی نیست. آنچه واقعا مهم است کنترل استفاده از انرژی است.”

استخراج بیت کوین راهی برای ایجاد یک سابقه جدید برای تنظیم کننده ها است تا نشان دهند چه کسی می تواند انرژی بخرد، چه کسی می تواند برق بخرد و چگونه می توان از آن در یک جامعه آزاد استفاده کرد.

در صورت تصویب، این لایحه می‌تواند به طور بالقوه عملیات استخراج بسیاری از شرکت‌ها در تگزاس را که یکی از بازیگران اصلی در هش بیت کوین پس از سرکوب چین است، تهدید کند. Riot Platforms و White Rock Management سکوهای استخراج در تگزاس را اداره می کنند. با این حال، Argo Blockchain و Mawson Infrastructure Group اعلام کرده‌اند که قصد دارند تسهیلات تگزاس خود را به ترتیب به مدیران صندوق‌های Galaxy Digital و سنگاپور بفروشند.

دنیس پورتر، مدیر عامل صندوق اقدام ساتوشی، گفت که او بر حرکت لایحه تگزاس نظارت می کند و در حال بحث درباره تأثیر احتمالی آن با قانونگذاران محلی است. پورتر، که از قانون گذاری به نفع ارزهای رمزنگاری شده حمایت کرده است، گفت که بیشتر مقاومت در برابر ماینینگ معمولاً در برابر ماینینگ است. در سطح شهرستان و نه در سطح ایالت، با یک استثناء شکایت نیویورک در سال ۲۰۲۲. این یک مهلت قانونی برای اثبات کار است.

پورتر به کوین تلگراف گفت: “هدف قرار دادن یک صنعت خاص مانند این لایحه، صرف نظر از اینکه چه صنعتی را هدف قرار می دهید، سیاست بدی است.” “منعی ندارد [like New York’s] اما فضا بسیار محدود است و به رشد استخراج بیت کوین لطمه خواهد زد.»

مربوط: “نوآوری تگزاس را خراب نکنید” – موافقان از لایحه حذف انگیزه های استخراج کریپتو انتقاد می کنند

پورتر اضافه کرد که حتی اگر SB 1751 به قانون امضا نمی شد، می تواند سرمایه گذاران را از آمدن به ایالت باز دارد. او گفت که بسیاری از سیاست گذاران را دیده است که به رمزنگاری و بلاک چین بر اساس شکایات و نه جنبه های نوآورانه این فناوری پاسخ می دهند.

کل صنعت نباید به خاطر ورود یک بازیگر بد مجازات شود. […] آنچه ما می خواهیم ببینیم، سیاست ها و مقرراتی است که به این افراد بد اجازه می دهد و سعی می کنند توانایی آنها را برای ورود به صنعت محدود کنند، اما نه فقط یک شبه کل صنعت را بکشند. ”

کنفرانس Consensus 2023 از ۲۶ تا ۲۸ آوریل در آستین برگزار خواهد شد و سخنرانانی از حوزه ارزهای دیجیتال و بلاک چین در آن حضور خواهند داشت. کارکنان کوین تلگراف در این مراسم حضور خواهند داشت.

مجله: Crypto City: راهنمای آستیننویسنده: Turner Wright

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا