اخبار ارز دیجیتال

طرفداران بیت کوین بیت کوین را به عنوان راه حلی برای مشکل وام دانشجویی ایالات متحده شناور می کنند

دنیس پورتر گفت که دولت باید ۱۰۰۰۰ دلار بیت کوین به بدهکاران بدهد و آن را به مدت ۱۰ سال قفل کند.

وام حامیان بیت کوین (BTC) پس از اینکه جو بایدن، رئیس جمهور ایالات متحده، طرح بخشودگی وام دانشجویی را با هدف لغو بدهی تا سقف ۲۰۰۰۰ دلار برای میلیون ها آمریکایی اعلام کرد، من روشی جایگزین برای بازپرداخت وام پیشنهاد کردم.

دنیس پورتر، مدیر عامل سازمان غیرانتفاعی Satoshi Action Fund گفت: زمزمه کرد اینکه راه دیگری برای دولت آمریکا برای حل مشکل وام دانشجویی وجود دارد. به گفته پورتر، بایدن به هر بدهکار ۱۰۰۰۰ دلار بیت کوین می دهد که می تواند در یک قرارداد هوشمند به مدت ۱۰ سال قفل شود. یک مدیر غیرانتفاعی توضیح داد که اگر قرارداد فسخ شود، باید برای پرداخت باقی مانده موجودی کافی باشد.

اعضای انجمن از اشاره پورتر به قراردادهای هوشمند انتقاد کرده اند، زیرا معتقدند شبکه بیت کوین نمی تواند از این امر پشتیبانی کند. یکی از کاربران توییتر به پورتر پاسخ داد، اصرار کرد او گفت که بیت کوین راه حل همه چیز نیست، و همچنین “چیزهای تصادفی را دسته بندی می کند.”

در پاسخ به موضوع توییتر، جان وینگیت، مدیر فین تک گفت: گفت پورتر می گوید این کار را نمی توان تنها با بیت کوین انجام داد. وینگیت از پورتر پرسید که آیا تصدیق می کند که بیت کوین باید موارد استفاده خود را گسترش دهد.

مربوط: قانونگذاران ایالات متحده برای دریافت اطلاعات در مورد مصرف انرژی مستقیماً از چهار شرکت معدنی درخواست می کنند

با وجود انتقادات در مورد سازگاری قرارداد هوشمند بیت کوین، پورتر از پیشنهاد او حمایت کرد و از موضع خود دفاع کرد. این مدیر اجرایی همچنین پیوندی به راهنمای جزئیات نحوه قفل کردن بیت کوین با استفاده از قراردادهای هوشمند را به اشتراک گذاشت.

پیشنهاد پورتر ممکن است بر این فرض استوار باشد که بیت کوین به عنوان یک محافظ در برابر تورم عمل می کند و اجازه می دهد ارزش آن در طول زمان افزایش یابد و به اندازه ای باشد که بدهی وام دانشجویی را پرداخت کند. اما برای اینکه بیت کوین یک پوشش موثر تورم باشد، آنتونی اسکاراموچی، مدیرعامل Skybridge Capital معتقد است که بیت کوین باید از نظر تعداد کاربران در “منطقه + میلیارد” باشد.نویسنده: Ezra Reguerra

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا