اخبار ارز دیجیتال

آدرس‌های بیت‌کوین گمشده به بالاترین حد یک ماهه رسید زیرا قیمت بیت‌کوین ۲۱۰۰۰ دلار دوباره آزمایش شد.

در حال حاضر بیش از ۱۷.۵ میلیون کیف پول بیت کوین در آب وجود دارد و تعداد کمی از آنها بازگشت مجدد از سوی تحلیلگران در مواجهه با افزایش شدید دلار را باور دارند.

دارندگان بیت کوین (BTC) این هفته فشار را احساس می کنند، زیرا آزمایشات سطح پایین تکرار می شود و باعث افزایش ضرر می شود.

داده های یک شرکت تجزیه و تحلیل زنجیره ای گره شیشه ای نشان می دهد که تا ۲۳ آگوست، تعداد کیف پول های بیشتری نسبت به هر نقطه ای در ماه گذشته قرمز شده است.

بیش از ۱۷.۵ میلیون کیف پول قرمز

بر اساس داده‌های Cointelegraph Markets Pro و TradingView، از پایان ۱۹ آگوست، BTC/USD به زیر ۲۱۰۰۰ دلار کاهش یافته است.

نمودار کندل استیک ۱ ساعته بیت کوین/دلار آمریکا (Bitstamp).منبع: Trading View

در همین حال، خریداران در هفته های اخیر کم و بیش غرق شده اند زیرا بیت کوین به پایین ترین سطح خود از آخرین هفته جولای رسیده است.

میزان اضافه کردن یا ایجاد موقعیت های سرمایه گذاران در مسیر رسیدن به بالاترین رقم ۲۵۲۰۰ دلاری این ماه در حال آشکار شدن است، به طوری که از ۲۳ ژوئیه تا کنون تعداد بیشتری از آدرس های BTC از دست داده اند.

افزایش آدرس های زیر آب به ویژه از زمان کاهش ناگهانی قیمت در هفته گذشته قابل توجه بوده است. از زمان نوشتن این مقاله، میانگین متحرک ۷ روزه (MA) کیف پول زیان‌دهی بیش از ۱۷.۵ میلیون است که طی چند روز ۱.۵ میلیون افزایش یافته است.

آدرس بیت کوین برای نمودار ضرر (۷ روز کارشناسی ارشد). منبع: Glassnode/Twitter

در همین حال، آمارهای اضافی از منبع نظارتی Coinglass، که انحلال موقعیت ها در مبادلات مشتقه را پوشش می دهد، نشان می دهد که بیشترین درد در ۱۹ اوت رخ داده است و حرکت بعدی قیمت بالای ۲۱۰۰۰ دلار اهمیت چندانی ندارد.

در ۱۹ آگوست، صرافی در مجموع ۲۰۹.۵ میلیون دلار پوزیشن های خرید را نقد کرد. این بزرگترین از ۱۳ ژوئن بود، با موقعیت های فروش ۳۰ میلیون دلار.

نمودار انحلال BTC/USD.منبع: Coinglass

دلار با چشم انداز فشار افزایش یافت

با نگاهی به چشم‌انداز کوتاه‌مدت، تعداد کمی آماده بودند تا روی رنسانس بزرگ بازار ارزهای دیجیتال شرط‌بندی کنند.

مطالب مرتبط: بیت کوین با وجود برداشت تسلیم ماینرها ۲۱۰۰۰ دلار از دست داد؟ ۵ نکته که باید در مورد بیت کوین در این هفته بدانید

معامله گر و تحلیلگر محبوب Rekt Capital برجسته اولین بسته شدن بیت کوین کمتر از MA 200 هفته ای اصلی از ماه جولای و بیشتر دریافت کردم دارایی های ریسک با مقاومت مواجه شدند و دلار آمریکا افزایش یافت.

در سال‌های اخیر، شاخص دلار آمریکا (DXY)، که بیت‌کوین به درجات مختلف با آن همبستگی معکوس داشته است، به بالاترین سطح خود از ۱۴ جولای رسیده و از ۱۰۹ عبور کرده است که ۴.۴ درصد نسبت به پایین‌ترین حد خود در آگوست افزایش یافته است.

نمودار شمعی ۱ روزه شاخص دلار آمریکا (DXY).منبع: Trading View

نظرات و نظرات بیان شده در اینجا صرفاً متعلق به نویسنده است و لزوماً منعکس کننده نظرات Cointelegraph.com نیست. تمام حرکات سرمایه گذاری و تجاری شامل ریسک است. هنگام تصمیم گیری باید تحقیق خود را انجام دهید.نویسنده: William Suberg

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا