🚨 اخبار ارز دیجیتال

رئیس BIS ادعا می کند که فیات در جنگ علیه ارزهای دیجیتال پیروز شده است، جامعه بیت کوین مخالف است


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

مدیر کل BIS آگوستین کارستنز معتقد است که فیات در جنگ بین فیات و ارزهای دیجیتال پیروز شده است. جامعه تمایل به مخالفت دارد.

بانک تسویه بین‌المللی (BIS) مدت‌هاست که رویکرد محتاطانه‌ای را نسبت به بیت‌کوین (BTC) و ارزهای دیجیتال اتخاذ کرده است. با این حال، طبق BIS، «نبرد برنده شده است» بین فیات و ارزهای دیجیتال، بنابراین دیگر نیازی به نگرانی نیست.

مدیر کل BIS، آگوستین کارستنز، که این ادعا را مطرح کرد، در مصاحبه ای با بلومبرگ تاکید کرد که “فناوری پول قابل اعتماد ایجاد نمی کند”، در میان انتقادات بیشتر به ارزهای دیجیتال.

به‌عنوان بانک مرکزی بانک‌های مرکزی، BIS بر نیاز به مقررات و مدیریت ریسک در فضای کریپتو تاکید کرده است، اما این ادعا که در نبرد فیات پیروز شده است، خشم و طنز را در بین جوامع بیت‌کوین و کریپتو برانگیخته است.

ری یوسف، مدیر عامل شرکت Paxful و ماکسیمالیست بیت کوین، ری یوسف به کوین تلگراف گفت: «به راحتی می توان در این جنگ ها غرق شد، اما همه آنها حواس پرتی بدون بازگشت سرمایه هستند». وی ادامه داد: “ما باید بر جنگ در جنوب جهانی تمرکز کنیم، برای هر گوشه و هر چشمی بجنگیم. این بسیار مهم است.”

“می خواهید از شر دلقک ها خلاص شوید؟ طعمه FUD آنها را نادیده بگیرید و همه چیز را بر روی آنچه در خیابان های جنوب جهانی و نیجریه اتفاق می افتد متمرکز کنید.”

خالق بیت کوین Saifdeen Amos BIS را به ارمغان می آورد داستان توجه پیروان خود را به خود جلب کرد و باعث محکومیت و نگرانی در نظرات او شد. حامی بیت کوین در فلوریدا SVN (نام واقعی او نیست) به کوین تلگراف گفت که حساب های بانکی مسدود شده باعث تغییر به بیت کوین آل-این شده و “این افراد دلقک هستند.”

در همین حال، ردی آنارکی، حامی بیت کوین، که اخیرا شرکت آموزش امنیت بیت کوین خود را تعطیل کرده است، توضیح داد که فیات و ارزهای دیجیتال اساساً همان کلاهبرداری هستند.

برای فیات، این الیگارش های نخبه شرور هستند که سیستم های بازی تقلبی ایجاد می کنند تا خود را غنی کنند و دیگران را فقیرتر کنند. این یک فناوری است که بر اساس اصول اقتصادی طراحی شده است.

همانطور که کارستنز توضیح داد، شکست بیت کوین در “جنگ” برای پول، اشاره دیگری به این واقعیت است که بیت کوین مرده، مرده، دوباره مرده اعلام شده است. بازارهای نزولی ۲۰۲۲ و ۲۰۲۳ با بیت کوین از این قاعده مستثنی نیستند توییتر فرصت را غنیمت شمرده و کارشناسان مالی را که بر روی گور خیالی ارزهای غیرمتمرکز می رقصند، مسخره کردند.

با این وجود، بیت کوین بیش از ۴۰ درصد نسبت به پایین ترین سطح خود در سال ۲۰۲۲ افزایش یافته است و به نظر می رسد که جامعه با رشد پذیرش شبکه لایتنینگ، نظر بیشتری به دست می آورد.

پادکست محبوب، بیت کوین چه کرد، که توسط مالک باشگاه فوتبال پیتر مک کورمک (شماره ۳۸ در لیست ۱۰۰ برتر Cointelegraph) میزبانی می شود، بیانیه تحریک آمیز دیگری را که این هفته توسط BIS منتشر شد، اصلاح می کند. من برخی از آمارهای مفید را برای شما توییت کردم. به طور خاص، BIS توضیح داد که از آگوست ۲۰۱۵ تا دسامبر ۲۰۲۲، “تقریباً همه کشورها در بیت کوین ضرر کردند.”

همانطور که نشان داده شد، قیمت بیت کوین با وجود بهترین تلاش های BIS برای برعکس، به روند صعودی خود ادامه می دهد.

BIS قبلاً از ارزهای رمزنگاری شده انتقاد کرده بود و به نگرانی در مورد نوسانات، مقیاس پذیری و مصرف انرژی آنها اشاره کرد. اما BIS همچنین به دنبال استیبل کوین‌ها و ارزهای دیجیتال بانک مرکزی است و اظهارات کارستن در مصاحبه بلومبرگ را در کنار هم قرار می‌دهد که می‌گوید فناوری «پول قابل‌اطمینانی ندارد».

مربوط: Coinbase Staking اساساً با Kraken’s – Lead Lawyers متفاوت است

ویلم میدلکوپ، نویسنده، مدافع بیت کوین، برجسته جنگ بین فیات و ارزهای دیجیتال هنوز تمام نشده است.یک پیمایش سریع در توییت اصلی بلومبرگ کریپتو نشان می دهد که جنگ فقط یکی است گرمایش بالانویسنده: Joseph Hall

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا