اخبار ارز دیجیتال

حجم معاملات Binance.US در بحبوحه بحران کاهش یافت

در 16 سپتامبر، در بحبوحه خروج مدیران اجرایی و ادامه بررسی نظارتی، حجم معاملات Binance.US به 5.09 میلیون دلار رسید.

فعالیت معاملاتی در Binance.US در ماه سپتامبر به پایین ترین حد خود رسید زیرا صرافی های ارز دیجیتال با چالش های بی سابقه ای روبرو هستند. همانطور که Amberdata از The Tie Terminal گزارش داد، حجم معاملات Binance.US در 16 سپتامبر 5.09 میلیون دلار بود.

کمترین قیمت در این ماه مربوط به 9 سپتامبر بود که مبلغ کل معامله 2.97 میلیون دلار بود. این کاهش قابل توجهی در مقایسه با 17 سپتامبر 2022 است که حجم معاملات تقریباً 230 میلیون دلار بود.

حجم معاملات Binance.US در 12 ماه گذشته. منبع: The Tie Terminal/Amberdata

Binance.US زیرمجموعه ایالات متحده صرافی جهانی ارزهای دیجیتال Binance است. در 5 ژوئن، کمیسیون بورس و اوراق بهادار علیه هر دو صرافی ارز مجازی به دلیل تخلفات ادعایی از جمله ارائه اوراق بهادار ثبت نشده و معاملات شستشو شکایت کرد. طبق گزارش کمیسیون بورس و اوراق بهادار، Binance.US ظاهراً موفق به ثبت نام به عنوان فروشنده-کارگزار و همچنین ثبت نام برای ارائه و فروش برنامه staking-as-a-a-service خود نشد.

از زمان شکایت، Binance.US معاملات بیش از 100 جفت توکن را به حالت تعلیق درآورده است که منجر به کاهش شدید فعالیت مبادلات شده است.

آشفتگی Binance.US با چالش های داخلی نیز همراه است. برایان شودر، مدیرعامل وقت Binance.US هفته گذشته استعفا داد و به تعدادی از مدیران جهانی پیوست که شرکت‌های گروه را در چند هفته گذشته ترک کردند. پس از استعفای شودر، کریشنا جوادی، رئیس امور حقوقی و سیدنی ماجلیا، افسر ارشد ریسک نیز استعفای خود را اعلام کردند.

بنا بر گزارش ها، این استعفا به دلیل تحقیقات در حال انجام توسط وزارت دادگستری ایالات متحده در مورد بایننس، مدیر عامل آن Changpeng “CZ” Chao و Binance.US است. در پاسخ به گمانه زنی ها در مورد استعفای شودر، سی.جمهوری چک من نوشته ام:

Binance.US تحت رهبری او سرمایه جذب کرده، محصولات و خدمات خود را بهبود بخشیده، فرآیندهای داخلی خود را تقویت کرده و سهم قابل توجهی از بازار را به دست آورده است، همه اینها به نفع مشتریان خود است. ما از کمک های او سپاسگزاریم. ”

به نظر می رسد که مشکلات Binance.US هنوز تمام نشده است. SEC اخیراً این صرافی را به عنوان عدم همکاری با تحقیقات در حال انجام خود محکوم کرد و ادعا کرد که در طول کشف تنها 220 سند را تحویل داده است. در تحولی دیگر، یک قاضی در 15 سپتامبر دستوری را صادر کرد که به کمیسیون SEC اجازه داد تا اسناد مربوط به پرونده را پلمپ کند. این اسناد به درخواست کمیسیون بورس و اوراق بهادار مهر و موم یا ویرایش شده و اکنون به درخواست کمیسیون بورس و اوراق بهادار از مهر خارج شده است. انتظار می رود این سند ظرف چند روز آینده در دسترس قرار گیرد.

مجله: چگونه از ارزهای دیجیتال خود در بازارهای بی ثبات محافظت کنید – بیت کوین OG و کارشناسان افکار خود را به اشتراک می گذارند


نویسنده: Ana Paula Pereira
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا