اخبار ارز دیجیتال

بایننس در مقابل FTX: CZ از “بازیکنان بد” در کریپتو اکسچنج جیتر دعوت می کند

لرزش معاملات ارز دیجیتال به رویدادهای معاملاتی مربوط می شود که باعث می شود سفارش های خرید و فروش سرمایه گذار در لیست انباشته شده و به سمت پایین حرکت کند و به سفارش های تجاری جدید اجازه عبور دهد.

Changpeng ‘CZ’ Zhao، مدیر عامل صرافی ارز دیجیتال Binance، پس از اطلاع از پدیده بدنام تجارت نوسان در سایر صرافی‌های رمزنگاری، به معامله‌گران ابراز نگرانی کرده است.

لرزش معاملات ارز دیجیتال به رویدادهای معاملاتی مربوط می شود که باعث می شود سفارش های خرید و فروش سرمایه گذار در لیست انباشته شده و به سمت پایین حرکت کند و به سفارش های تجاری جدید اجازه عبور دهد.

در حالی که نگرانی های CZ در مورد جیتر به صراحت صرافی خاصی را هدف قرار نداده است، جامعه رمزنگاری توییتر در حال بررسی FTX است، یک صرافی ارزهای دیجیتال به سرپرستی Sam Bankman-Fried. من فرض کردم. سی.

شما بچه ها می دانستید و چیزی نگفتید. باید با بازیکنان بد بجنگید.

CZ همچنین با معامله گران VIP بایننس تماس گرفت تا دانش آنها را از فعالیت تجارت غیرقانونی تأیید کند. اتهامات غیرمستقیم علیه FTX دقیقاً همزمان با زمانی است که شرکت بیمه سپرده فدرال (FDIC) دستور توقف و توقف را علیه FTX و چهار شرکت ارزهای دیجیتال دیگر صادر کرد.

طبق FDIC، FTX US، SmartAssets، FDICCrypto، Cryptonews و Cryptosec ظاهراً سرمایه‌گذاران را با ادعای تایید محصولاتشان توسط FDIC گمراه کردند.به سفارش، برت هریسون، رئیس FTX ایالات متحده توییت را حذف کرد اتهامات مخالف FDIC را مطرح می کند. با این حال، کریپتو توییتر به سرعت به موارد متعدد دیگری اشاره کرد که هریسون به دروغ ادعای بیمه FDIC را داشت.

در تلاشی برای کاهش سقوط آزاد، SBF قصد خود را برای همکاری با FDIC در آینده، با تکرار این واقعیت که “FTX US توسط FDIC بیمه نشده است” به وضوح اعلام کرده است.

مربوط: مدیر عامل بانک یونایتد تگزاس می خواهد صدور استیبل کوین های با پشتوانه دلار آمریکا را به بانک ها محدود کند

به موازات تحولات فوق، FTX گزارش شده است که شروع به مسدود کردن حساب‌هایی کرده است که ارزهای رمزنگاری شده را از طریق zk.money، یک زنجیره خصوصی لایه ۲ که توسط شبکه آزتک در اتریوم ارائه می‌شود، مسدود کرده است.

در پاسخ، SBF تصمیم FTX را برای نظارت بر انطباق حساب ضد پولشویی (AML) تایید کرد. با این حال، او این اتهامات را رد کرد و افزود: “اما این به معنای مسدود شدن حساب نیست.”نویسنده: Arijit Sarkar

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا