🚨 اخبار ارز دیجیتال

بایننس ایالات متحده آمریکا “مخوف ترین مرد وال استریت” را برای واحد تحقیقاتی جدید معرفی کرد

BJ Kang مامور ویژه سابق FBI به بایننس ایالات متحده پیوست تا یک واحد تحقیقاتی جدید را با هدف شناسایی و توقف فعالیت های غیرقانونی هدایت کند.

صرافی ارزهای دیجیتال ایالات متحده بایننس ایالات متحده با انتصاب یک مامور ویژه سابق FBI به عنوان رئیس جدید خود، یک “واحد تحقیق” جدید ایجاد کرده است که هدف آن تعقیب و توقف فعالیت های غیرقانونی در پلت فرم خود است.

“دپارتمان تحقیقات” یک بخش کاملاً جدید در صرافی ارزهای دیجیتال ایالات متحده است، کریشنا جوبادی، مدیر ارشد حقوقی شرکت، به کوین تلگراف تایید کرد که مامور سابق اف بی آی، بی جی کانگ، اولین “بازپرس” شرکت است. من به دنبال بازپرس هستم. .

نقش آن مشارکت با آژانس های اجرای قانون، تنظیم کننده ها و حتی سایر صرافی ها برای جستجو و توقف فعالیت های غیرقانونی در پلت فرم خود است.

در بیانیه ای به تاریخ ۲۰ اکتبر، بایننس ایالات متحده تعداد کارکنان خود را در این بخش ۱۴۵ درصد افزایش داد و بیش از یک پنجم کل نیروی کار شرکت را به این وظایف اختصاص داد، در نتیجه انطباق قانونی آن را بهبود بخشید و او گفت که عملیات ریسک خود را افزایش داده است. .

کانگ به دلیل تحقیقات برجسته خود در مورد تقلب در اوراق بهادار و تجارت خودی در امور مالی سنتی در طول نزدیک به دو دهه همکاری با FBI شناخته شده است.

مامور سابق اف‌بی‌آی یک بار پس از عکس گرفتن از دستگیری برنی مدوف، که به‌خاطر اجرای بزرگترین طرح پونزی تا به حال، و صندوق سرمایه‌گذاری سابق راج راجاراتنام، قبل از اخراج توسط رویترز محکوم شده بود، شهرت پیدا کرد. . مدیر به تجارت داخلی محکوم شد.

او قبلاً برای تیم جرایم سایبری FBI در واشنگتن کار می کرد و در مورد جنایاتی مانند پولشویی سایبری، اخاذی و هکرهایی که دارایی های رمزنگاری و شرکت های مالی را هدف قرار می دادند، تحقیق می کرد.

انتصاب کانگ در حالی صورت می‌گیرد که صرافی با تحقیقات کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) مواجه است، که بنا بر گزارش‌ها اطلاعاتی درباره دو شرکتی که گمان می‌رود به عنوان بازارسازان این پلتفرم عمل می‌کنند، منتشر کرده است. به کاربر.

بایننس که به طور جداگانه از بخش ایالات متحده خود فعالیت می کند، متهم به پردازش حداقل ۲.۳۵ میلیارد دلار تراکنش بین سال های ۲۰۱۷ تا ۲۰۲۱ از طریق هک، کلاهبرداری سرمایه گذاری و فروش مواد مخدر شده است. ما در طول سال گذشته مجبور به مقابله با افشاگری رویترز بوده ایم. . .

مربوط: سرکوب دولتی صورت خواهد گرفت مگر اینکه ارزهای دیجیتال شروع به خود تنظیمی کنند

آخرین پرونده، به تاریخ ۱۷ اکتبر، ادعا می‌کند که این پلتفرم با بررسی دقیق از سوی تنظیم‌کننده‌های ایالات متحده و بریتانیا، به دو پیشنهاد جداگانه ارائه شده توسط کارمندان یا شرکت‌های وابسته اشاره می‌کند.

در مورد ادعاهای بریتانیا، بایننس پیشنهاد شد که معافیت از ثبت مالی را از طریق قراردادهای خدماتی به ماسبق دریافت کند و در ایالات متحده، پیشنهادی برای معطوف کردن توجه مقامات به نهاد آمریکایی به جای خود بایننس ارائه شد.

نویسنده: Jesse Coghlan

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا