اخبار ارز دیجیتال

بایننس ایالات متحده پیش از The Merge، اتریوم با موانع پایین را راه اندازی کرد

کاربران می توانند تا 6.0٪ APY با حداقل سهام 0.001 ETH دریافت کنند، اما خطراتی وجود دارد.

روز چهارشنبه، شعبه ایالات متحده صرافی ارز دیجیتال Binance اعلام کرد که یک برنامه سهامداری اتریوم (ETH) را با بازدهی سالانه تا 6.0 درصد معرفی خواهد کرد. بر خلاف سهامداری مستقیم در شبکه اتریوم که به 32 ETH نیاز دارد، سرویس جدید معرفی شده توسط Binance US فقط به 0.001 ETH نیاز دارد. در رابطه با توسعه، برایان شرودر، مدیرعامل بایننس ایالات متحده گفت:

ETH نقش مهمی در اکوسیستم گسترده‌تر Web3 ایفا می‌کند. همانطور که شبکه اتریوم به انتقال خود به The Merge ادامه می‌دهد، ما خوشحالیم که برخی از بهترین پاداش‌های APY در صنعت را برای سهام ETH ارائه می‌کنیم.

بازده سهام تا حدی توسط ویژگی هایی مانند بازپرداخت خودکار Binance US افزایش می یابد. این اجازه می دهد تا ترکیب بازده. با این حال، کاربران نمی توانند در حال حاضر ETH خود را لغو کنند و تا زمانی که اتریوم برای اولین بار از طریق ارتقای ادغام آتی که برای 15 سپتامبر برنامه ریزی شده است، از یک بلاک چین اثبات کار به اثبات سهام منتقل شود. هیچ پاداشی توزیع نخواهد شد. به شرط تکمیل موفقیت آمیز ادغام، “به روز رسانی شانگهای” به کاربران اجازه می دهد ETH سهام خود را برداشت کنند.

به دلیل پیچیدگی ارتقا، هیچ تضمینی وجود ندارد که انتقال به راحتی انجام شود. بنابراین وجوه کاربر در معرض خطراتی مانند بازپرداخت طولانی مدت وجوه و از دست دادن اصل سرمایه در صورت ارتقای ناموفق قرار می‌گیرد. بایننس ایالات متحده اعلام کرده است که کنترلی بر نحوه و میزان نهایی سرمایه گذاران ETH که شرط بندی می کنند، ندارد. در زمان انتشار، 21.6 درصد از گره‌های اتریوم با ارتقای The Merge همگام‌سازی نشدند.

نویسنده: Zhiyuan Sun

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا