🚨 اخبار ارز دیجیتال

Binance.US ایجاد دامنه Web3 را برای کاربران ایالات متحده فعال می کند


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

کاربران بایننس مستقر در ایالات متحده اکنون می توانند یک دامنه Web3 ایجاد کنند تا به عنوان هویت دیجیتالی آنها در همکاری جدید با Unstoppable Domains عمل کند.

Binance. کاربران ایالات متحده به زودی می توانند دامنه های غیرمتمرکز را راه اندازی کنند که به عنوان هویت های دیجیتالی در سراسر اکوسیستم Web3 از طریق مشارکت جدید با Unstoppable Domains عمل می کنند.

این سرویس جدید به کاربران امکان می‌دهد دامنه «.BinanceUS» ایجاد کنند و به کاربران یک نام مناسب برای کیف پول ارزهای دیجیتال خود برای خرید، فروش و انتقال ارزهای دیجیتال در برنامه Binance.US ارائه می‌دهد. این دامنه‌های منحصربه‌فرد همچنین به‌عنوان هویت دیجیتال در سرویس‌ها، برنامه‌ها و پلتفرم‌های Web3 سازگار عمل می‌کنند.

Binance.US و Unstoppable Domains اعلام کرده اند که خدمات خود را در تاریخ ۲۶ آوریل و در ماه مه راه اندازی خواهند کرد. دامنه Binance.US بر روی بلاک چین Polygon ساخته شده است که به دامنه های غیرمتمرکز اجازه می دهد بدون هزینه گاز یا تجدید تولید شوند.

این مشارکت همچنین به کاربران Unstoppable Domains اجازه می دهد تا از Binance.US برای برداشت ارزهای دیجیتال به آدرس های دامنه های غیرقابل توقف مختلف، از جمله دامنه های .crypto، .nft و .x استفاده کنند.

بیانیه ای از Binance.US، ناندینی ماهشواری، معاون توسعه کسب و کار ایالات متحده، که با کوین تلگراف به اشتراک گذاشته شد، بر ارائه مالکیت هویت دیجیتال به عنوان یک عنصر کلیدی در مشارکت Unstoppable با Polygon تاکید کرد.

“بهبود دسترسی به Web3 با حفظ یک اکوسیستم ایمن و ایمن برای مشتریان ما در قلب ماموریت Binance.US است.”

Unstoppable Domains مسئول مدیریت همه دامنه‌های .BinanceUS است که فقط از طریق برنامه Binance.US ایجاد می‌شوند.

مرتبط: اتحاد دامنه Web3 با ۵۱ عضو جدید گسترش می یابد

این ارائه‌دهنده خدمات دامنه غیرمتمرکز در طول سال گذشته با بسیاری از شرکت‌های Web3، بلاک چین و ارزهای دیجیتال همکاری کرده است. این شامل مشارکت با Polygon است که امکان ایجاد دامنه های Web3 “.polygon” را فراهم می کند. Unstoppable همچنین ابزاری را برای کاربران تامین مالی غیرمتمرکز شبکه یک اینچی (DeFi) فراهم کرد تا در ماه نوامبر ارزهای دیجیتال را به آدرس های دامنه Web3 ارسال کنند.

دامنه های غیرقابل توقف و سرویس نام اتریوم (ENS) با افزایش تقاضا برای خدمات Web3 در سال های ۲۰۲۲-۲۰۲۳ شاهد افزایش تعداد کاربران هستند. صرافی ارزهای دیجیتال آمریکایی Coinbase در سپتامبر ۲۰۲۲ به یک شریک نام دامنه غیرمتمرکز تبدیل خواهد شد و به کاربران نام های کاربری free.cb.id مانند “cointelegraph.cb.id” را برای ایجاد آدرس کیف پول ارز دیجیتال جایگزین الفبا و عددی ارائه می دهد.

مجله: از هر ۱۰ فروش NFT 4 مورد جعلی است: یاد بگیرید چگونه علائم تجارت شستشو را تشخیص دهید

نویسنده: Gareth Jenkinson

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا