🚨 اخبار ارز دیجیتال

ناظر مالی بریتانیا شرکای بایننس را از انتشار تبلیغات کریپتو محدود می کند

الزامات بازاریابی سازمان رفتار مالی برای شرکت‌های رمزنگاری از ۸ اکتبر به اجرا درآمد و برخی از شرکت‌ها را ملزم می‌کرد تا با کسب‌وکارهای محلی شریک شوند.

اداره رفتار مالی بریتانیا (FCA) محدودیت‌هایی را برای پلتفرم وام‌دهی همتا به همتای Rebuilding Society، که صرافی رمزارز Binance برای پیروی از رژیم بازاریابی تنظیم‌کننده با آن همکاری کرده است، اعمال کرده است.

در اطلاعیه‌ای به تاریخ ۱۰ اکتبر، FCA گفت که انجمن بازسازی قدرت «تأیید محتوای تبلیغات مالی دارایی‌های کریپتو واجد شرایط برای ارتباطات توسط افراد غیرمجاز» را ندارد و تأییدیه‌های موجود باید لغو شوند. او گفت که وجود دارد. . این اخطار نشان می‌دهد که بایننس ممکن است دیگر شریکی در بریتانیا نداشته باشد که الزامات بازاریابی FCA را که از ۸ اکتبر اجرایی شد، رعایت کند.

رگولاتورها به Rebuilding Society توصیه کرده اند که به همه مشتریان (احتمالاً از جمله بایننس) اطلاع دهد که “مجاز نیست محتوای تبلیغات مالی برای دارایی های ارز دیجیتال واجد شرایط را تایید کند” و تبلیغات مالی را تأیید کند. مطابقت آنها با FCA را بررسی کنید. بایننس قصد داشت از Rebuildingsociety استفاده کند تا به کاربران بریتانیا اجازه دهد محصولات و خدمات صرافی را از طریق یک دامنه محلی مشاهده کنند، زیرا صرافی در FCA ثبت نشده است.

مربوط: بایننس در مورد پروژه هایی که توسط صندوق بازیابی ارزهای دیجیتال ۱ میلیارد دلاری تامین می شود، حرف اول را می زند

محدودیت‌های FCA کمتر از هفت روز پس از اعلام شراکت بایننس با Rebuilding Society صورت می‌گیرد که به بایننس اجازه می‌دهد معاملات نقطه‌ای، توکن‌های غیرقابل تعویض و سایر محصولات و خدمات را به کاربران در بریتانیا بفروشد. این دستور برای ما صادر شد. تحت رژیم FCA، صرافی‌های کریپتو اعلام کرده‌اند که دیگر جوایز ارجاع یا کارت هدیه ارائه نمی‌کنند.

رژیم بازاریابی، که در ۸ اکتبر اجرایی شد، با هدف الزام شرکت‌ها، از جمله شرکت‌های رمزنگاری، به ارائه تبلیغات «روشن، منصفانه و غیر گمراه‌کننده» است، در غیر این صورت با پیگرد کیفری مواجه خواهند شد. FCA اضافه کرد که در میان عدم اطمینان در مورد قوانین، شرکت های خاصی می توانند تا ژانویه ۲۰۲۴ تاییدیه دریافت کنند، اما مشخص نیست که آیا بایننس قصد دارد این مدت را تمدید کند یا خیر. شرکت هایی مانند OKX و MoonPay قبلاً برنامه هایی را برای پیروی از قوانین FCA اعلام کرده اند.

مجله: کارآگاه بلاک چین: Chainalysis با فروپاشی کوه Gox متولد شد

نویسنده: Turner Wright
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا