اخبار ارز دیجیتال

بایننس به طور موقت سپرده گذاری و برداشت ETH و WETH را قبل از ادغام به حالت تعلیق در می آورد

صرافی همچنین اعلام کرد که قصد دارد دلار USDC را به عنوان یک دارایی قابل معامله از پلتفرم خود حذف کند.

صرافی کریپتو بایننس روز دوشنبه اعلام کرد که تمامی تراکنش‌های ورودی و خروجی اتریوم (ETH) و Wrapped Ethereum (WETH) در شبکه‌های منتخب از ساعت ۲:۰۰ بامداد به وقت UTC در تاریخ ۶ سپتامبر آغاز می‌شود و پیش‌بینی یک رویداد ادغام اتریوم است. برنامه‌های خود را برای توقف طلا اعلام کرد. .

در این اطلاعیه، این شرکت فهرستی از توکن‌ها و شبکه‌های تحت تاثیر قرار گرفته در طول ادغام، یعنی ETH (Arbitrum)، ETH (OP) و WETH (RON) را به اشتراک گذاشت. این شرکت گفت که سپرده‌های اتریوم (ETH) و Wrapped Ethereum (WETH) که در این شبکه‌ها در طول تعلیق انجام شده است، اعتباری نخواهد داشت و کاربران آسیب‌دیده در صورت تقسیم زنجیره، «اعتبار توکن فورک» دریافت نخواهند کرد.» گفت که او واجد شرایط نیست. دريافت كردن. “

تعلیق تراکنش‌ها در شبکه نام‌گذاری شده تا پایان ادغام ادامه خواهد داشت. به گفته بایننس، این کار برای «تخصیص ایمن توکن‌های فورک شده در صورت تقسیم زنجیره» انجام می‌شود.

بایننس گفت که این اقدام احتیاطی موقت است و سپرده‌ها و برداشت‌های اتر (ETH) و Wrap Ether (WETH) در شبکه آسیب‌دیده پس از تکمیل تجمیع تثبیت شده است. او گفت که در مقطعی بازگشایی خواهد شد. در طول ادغام، تراکنش های ETH مشمول هیچ گونه تعلیق شبکه مشخصی نمی شوند.

انتظار می‌رود این رویداد بسیار پیش‌بینی‌شده مصرف انرژی شبکه اتریوم را تا ۹۹.۹۵ درصد کاهش دهد و آن را سازگارتر با محیط زیست کند.

اخبار بیشتر از Binance:

در بیانیه رسمی دیگری در روز دوشنبه، بایننس یک ویژگی تبدیل خودکار BUSD را در ۲۹ سپتامبر معرفی خواهد کرد که به کاربران امکان می دهد موجودی های USDC، USDP و TUSD خود را با نسبت ۱:۱ به استیبل کوین های BUSD تبدیل کنند. ما به اشتراک گذاشتیم که قرار ملاقاتی داشتیم. به گفته صرافی، این کار «برای افزایش نقدینگی و کارایی سرمایه برای کاربران» انجام می‌شود و تأثیری بر برداشت وجه در USDC، USDP و TUSD بر روی کاربران نخواهد گذاشت.نویسنده: Judith BannermanQuist

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا