اخبار ارز دیجیتال

بایننس و سکویا همچنان از پیشنهاد توییتری ایلان ماسک حمایت می کنند

معاملات توییتر در اوایل این ماه از سر گرفته شد و بایننس به کوین تلگراف تایید کرد که قصد دارد از تجارت به عنوان بخشی از فشار خود برای پذیرش Web3 پشتیبانی کند.

طبق گزارش‌ها، بایننس و سرمایه‌گذار فناوری Sequoia Capital همچنان از خرید ۴۴ میلیارد دلاری پلتفرم رسانه اجتماعی توییتر توسط ایلان ماسک، مدیرعامل تسلا حمایت می‌کنند.

Sequoia Capital قبلاً در آوریل قبل از اینکه ماسک هوشیار شود، یک معامله 800 میلیون دلاری را متعهد شده بود. بنا به گزارش یک منبع ناشناس آگاه، معاملات اوایل این ماه از سر گرفته شد و شرکت قصد دارد تخصیص سرمایه خود را برای حمایت از این معامله حفظ کند.

بایننس همچنین نشان داده است که به اهدای 500 میلیون دلاری خود ادامه خواهد داد و یکی از نمایندگان به کوین تلگراف گفت: “ما هنوز متعهد هستیم و در حال حاضر چیز جدیدی برای اشتراک گذاری نداریم.” می:

امیدواریم بتوانیم در ارتباط رسانه های اجتماعی و وب 3 و گسترش استفاده و پذیرش فناوری رمزنگاری و بلاک چین نقشی ایفا کنیم.

در اوایل ماه اکتبر، ماسک در 3 اکتبر اخطاریه ای را در دادگاه سلطنتی دلاور تسلیم کرد که در آن اعلام کرد که آماده است تا “بستن معامله در نظر گرفته شده تا 25 آوریل” را ادامه دهد. با تشکیل پرونده، گزارش شد که ماسک یک U ناگهانی دیگر را انجام داده است. -دور زدن. ، قرارداد ادغام 2022.

اگر معامله بسته شود، کل خریدها به مبلغ 44 میلیارد دلار با 54.20 دلار برای هر سهم خواهد بود.

Sequoia Capital سابقه حمایت از تلاش‌های ماسک را دارد، زیرا این پلتفرم پیشینی برای PayPal بود، پلتفرم پرداختی که او یکی از بنیانگذاران آن بود و در سال 2002 به قیمت 1.5 میلیارد دلار فروخته شد. شرکت خسته کننده ماسک در ماه آوریل.

مربوط: پی پال می گوید سیاست مجازات کاربران برای اطلاعات نادرست “اشتباه” است

بایننس در سال جاری به معاملات بزرگ اصلی چشم دوخته است و قبلاً یک سرمایه گذاری استراتژیک 200 میلیون دلاری در خبرگزاری مالی فوربس انجام داده بود که هدف آن تعمیق درک مصرف کنندگان از رمزنگاری و بلاک چین بود.

به غیر از 500 میلیون دلار برای کمک به ماسک برای خرید توییتر، بلومبرگ هفته گذشته گزارش داد که بایننس امسال 325 میلیون دلار برای 67 پروژه سرمایه گذاری کرده است. CZ همچنین گفت که این شرکت می تواند بیش از یک میلیارد دلار در سال جاری برای سرمایه گذاری های تجاری هزینه کند.

نویسنده: Brian Quarmby

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا