🚨 اخبار ارز دیجیتال

دایره ای که توسط قاضی به عنوان amicus curiae در پرونده SEC v. Binance شناخته شد: گزارش

دستور تصویب طرح معلق یک روز قبل از جلسه استماع کلیدی بین بایننس و SEC در ۱۲ اکتبر صادر شد.

گزارش شده است که یک قاضی ارشد دادگاه منطقه ای کلمبیا، شکایت در حال انتظار کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده علیه صرافی ارز دیجیتال Binance را قبل از جلسه کلیدی رد کرده است. او طبق گزارش ها چندین دستور را برای انجام این کار امضا کرده است.

در یک دستور مهم، قاضی پرونده قضایی را که توسط صادرکننده استیبل کوین USD Coin (USDC) Circle درست قبل از یک جلسه استماع کلیدی در ۱۲ اکتبر ثبت شده بود، تأیید کرد. Circle در ۲۹ سپتامبر در پرونده جاری SEC v. Binance به دادگاه شکایت کرد و مدعی شد که دارایی های متصل به دلار آمریکا، مانند USDC، اوراق بهادار نیستند.

سیرکل در آن زمان گفت که خریداران این استیبل کوین‌ها انتظار سودی از خرید آن‌ها ندارند. طبق گفته Circle، خود استیبل کوین‌های پرداخت «عملکرد قرارداد سرمایه‌گذاری» ندارند.

قاضی امی برمن جکسون به Circle amicus curiae در حمایت از درخواست‌های هر دو طرف توسط متهم بایننس و مدیر عامل شرکت CZ برای رد شکایت اعطا کرد. دادگاه همچنین یادآور شد که amicus curiae تنها با اجازه دادگاه می تواند در بحث های شفاهی شرکت کند.

دادگاه فردی یا گروهی است که طرف دعوای حقوقی نیست، اما مجاز است با ارائه اطلاعات، تخصص یا بینش در مورد موضوعات پرونده به دادگاه کمک کند. دادگاه این اختیار را دارد که در مورد رسیدگی به دادخواست تصمیم گیری کند.

مطالب مرتبط: SEC به عقب‌نشینی موقت در درخواست‌ها برای دسترسی به نرم‌افزار Binance.US پی می‌برد

SEC در ۵ ژوئن علیه بایننس شکایت کرد و در مجموع ۱۳ اتهام علیه صرافی ارزهای دیجیتال ارائه کرد. هزینه ها شامل فروش اوراق بهادار ثبت نشده توکن های BNB و BUSD می شود. SEC همچنین ادعا می کند که بایننس نتوانسته است به عنوان یک سرویس تسویه حساب کارگزار و فروشنده ثبت نام کند و به طور غیرقانونی در ایالات متحده فعالیت می کند.

در ۲۲ سپتامبر، Binance و مدیر عامل آن Changpeng Qiao با این استدلال که SEC از اختیارات خود تجاوز کرده است، درخواستی را برای رد شکایت SEC به دادگاه ارائه کردند. وکلای Binance و Zhao در این دادخواست گفتند که SEC نتوانسته هنجارهای روشنی را برای این بخش قبل از شکایت صرافی ایجاد کند و به طور عطف به ماسبق صلاحیت قضایی را بر تجارت تحمیل کرد.

مجله: چگونه از ارزهای دیجیتال خود در بازارهای بی ثبات محافظت کنید – بیت کوین OG و کارشناسان افکار خود را به اشتراک می گذارند

نویسنده: Prashant Jha
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا