اخبار ارز دیجیتال

بایننس برای خدمات رمزنگاری دبی چراغ سبز دریافت کرد

مجوز MVP جدید انتقالی از مجوز موقت است که در اوایل سال جاری تحت چارچوب نظارتی جدید دریافت شد.

صرافی ارزهای دیجیتال بایننس مجوز حداقل محصول قابل دوام (MVP) را از سازمان تنظیم مقررات دارایی های مجازی دبی (VARA) دریافت کرده است که به آن امکان می دهد طیف وسیعی از خدمات دارایی های رمزنگاری را به سرمایه گذاران خرده فروشی و نهادی واجد شرایط ارائه دهد.

این توسعه به دنبال صدور مجوز موقت اعطا شده در ماه مارس است که به این شرکت در امارات متحده عربی دفتر باز کرد تا خدمات تبادل دارایی دیجیتال را به سرمایه گذاران و شرکت های مالی واجد شرایط ارائه دهد.

مجوز جدید به Binance اجازه می دهد تا طیف وسیعی از خدمات مرتبط با دارایی مجازی را به افراد و موسسات واجد شرایط تحت چارچوب قانونی ارائه دهنده خدمات دارایی مجازی (معروف به VASP) ارائه دهد.

این شرکت همچنین می‌تواند به کانال‌های بانکی محلی برای ارائه حساب‌های پولی باز، تبدیل ارز فیات مجازی، انتقال دارایی، نگهداری و مدیریت، و همچنین ارائه توکن و خدمات معاملاتی دسترسی داشته باشد.

Changpeng Zhao (CZ) بنیانگذار و مدیر عامل بایننس در بیانیه ای اظهار داشت:

“ما قویاً معتقدیم که فرصت قابل توجهی برای همکاری با همتایان صنعت برای توسعه استانداردهای پیاده سازی منسجم در سراسر جهان وجود دارد، همانطور که در دبی انجام دادیم.”

اقدامات بایننس نشان می دهد که قصد دارد حضور خود را در خاورمیانه بیشتر گسترش دهد. در ماه مارس، صرافی مجوز فعالیت در بحرین را دریافت کرد و خدمات رمزنگاری از جمله نگهداری، تجارت و مدیریت پورتفولیو را ارائه کرد.

VARA دبی که در مارس 2022 تأسیس شد، مسئول صدور مجوز و تنظیم ارائه دهندگان دارایی مجازی در امارات و مناطق آزاد آن است. دولت محلی همچنین مجوز موقت به CryptoCom داده و مقر منطقه ای FTX را تایید کرده است.

نویسنده: Ana Paula Pereira

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا