اخبار ارز دیجیتال

بایننس نسبت به ورود به فیلیپین با وجود واکنش منفی SEC خوش بین است

لئون هانگ، رئیس بایننس آسیا-اقیانوسیه گفت که از تلاش‌های به اصطلاح لابی‌گری برای ممنوع کردن بایننس منحرف نشده است.

علیرغم هشدار کمیسیون بورس و اوراق بهادار فیلیپین به مردم نسبت به سرمایه گذاری در بایننس، صرافی ارزهای دیجیتال در خدمت به این کشور آسیای جنوب شرقی تهاجمی و بی امان بوده است.

لئون هانگ، رئیس بخش آسیا و اقیانوسیه بایننس در مصاحبه با کوین تلگراف گفت که نسبت به گسترش به فیلیپین بسیار خوشبین است. مدیر اجرایی تاکید کرد که علیرغم تلاش‌های گروه‌های لابی‌گر برای ممنوعیت بایننس، این شرکت همچنان بر روی آوردن مزایای ارزهای دیجیتال به کشور متمرکز است.

ما از کاری که این گروه‌های به اصطلاح لابی انجام می‌دهند خیلی حواس‌مان را پرت نمی‌کنیم. بلکه می‌خواهیم روی این تمرکز کنیم که چگونه می‌توانیم به ارائه تجربه بهتر برای کاربران خود ادامه دهیم.»

فونگ معتقد است که فناوری بلاک چین به یک محرک کلیدی در شمول مالی تبدیل خواهد شد و فرصت های بزرگی را برای فیلیپینی ها ایجاد می کند. به گفته فونگ، زمانی سرمایه گذاری های فناوری برای افراد ثروتمند محفوظ بود. با این حال، ارزهای دیجیتال و بلاک چین فرصت سرمایه گذاری در این پروژه ها را برای عموم مردم جهان باز کرده است. او گفت:

نگاهی به اینکه چگونه ارزهای دیجیتال و دارایی‌های دیجیتال در طول سال‌ها توسعه یافته‌اند، واقعاً فرصت‌هایی را برای سرمایه‌گذاری در فناوری‌های جدید و پروژه‌های جدید باز کرده است.»

جدای از اینها، مدیران بایننس نیز نظرات خود را در مورد چگونگی افزایش میزان سرمایه گذاری مستقیم خارجی در کشور به اشتراک گذاشتند. فونگ گفت که این نیاز به یک چارچوب نظارتی دارد که از بازیگران محلی و جهانی استقبال می کند و قوانینی که رقابت را تقویت می کند، نوآوری را تقویت می کند و از کاربران محافظت می کند. در نهایت، مدیر اجرایی گفت که کشور باید به کاربران اجازه دهد به نقدینگی جهانی دسترسی داشته باشند و به معامله‌گران اجازه دهد تا بر اساس همان دفترچه سفارش معامله کنند.

مربوط: طبق گفته وزارت تجارت و صنعت فیلیپین، کارت‌های بایننس ممنوع است

در مورد مقررات، فونگ اظهار داشت که فیلیپین در ایجاد چارچوبی برای مجوزهای ارائه دهنده خدمات دارایی مجازی (VASP) و صادرکننده پول الکترونیکی (EMI) کار بسیار خوبی انجام می دهد. مدیران اجرایی در پاسخ به سوالی درباره پیشرفت بورس در اخذ این مجوزهای کلیدی گفتند که مدارک مربوطه را ارائه کرده اند. با این حال، جزئیات محرمانه است و نمی توان در مورد آن اظهار نظر کرد. او گفت:

ما به فرصتی برای به دست آوردن یک نهاد فیزیکی ثبت شده در فیلیپین خوشبین هستیم و با ذینفعان کلیدی محلی همکاری نزدیک داریم تا دارایی های دیجیتال و تجربه بلاک چینی را که افراد شایسته آن هستند، ارائه دهیم.”

به گفته فونگ، انطباق با مقررات تمرکز صرافی های رمزنگاری است و آنها را به کاربران خود پاسخگو می کند. علاوه بر این، داشتن رابطه مستقیم با تنظیم‌کننده‌ها می‌تواند در رفع تصورات نادرست در مورد بلاک چین و فضای رمزنگاری کمک زیادی کند.

نویسنده: Ezra Reguerra

منبع

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا