اخبار ارز دیجیتال

بایننس تاییدیه اصلی برای فعالیت تجاری در قزاقستان را دریافت کرد

یک صرافی بزرگ ارزهای دیجیتال مجوزهای نظارتی را برای فعالیت به عنوان یک ارائه دهنده خدمات دارایی دیجیتال در فرانسه، بحرین، اسپانیا و دبی در سال ۲۰۲۲ تضمین کرده است.

رگولاتور مالی مستقل قزاقستان، اداره خدمات مالی آستانه (AFSA)، اقداماتی را در جهت صدور مجوز صرافی ارزهای دیجیتال بایننس برای فعالیت در این کشور انجام داده است.

AFSA در اطلاعیه‌ای در روز دوشنبه اعلام کرد که بایننس اصولاً مجوز فعالیت به عنوان یک مرکز تجارت دارایی دیجیتال و ارائه خدمات نگهداری در مرکز مالی بین‌المللی آستانه، یک مرکز مالی در نورسلطان پایتخت را صادر کرده است. گفت که باید فرآیند درخواست را برای تایید کامل کند و انتظار دارد که مبادله ارز دیجیتال “به موقع” تکمیل شود.

به گفته نورخات کوشیموف، مدیر عامل AFSA، اقدام برای اعطای مجوز بایننس برای فعالیت در قزاقستان می تواند به توسعه “اکوسیستم پر جنب و جوش صنایع دارایی دیجیتال محلی و منطقه ای” منجر شود. بنیانگذار و مدیر عامل بایننس چانگ پنگ ژائو (CZ) گفت که هدف این صرافی این است که رویکرد «اول انطباق» داشته باشد و محصولات و خدمات را در سطح جهانی «در یک محیط امن و منظم» ارائه دهد. من اضافه کردم که وجود دارد.

در ماه مه، CZ با قاسم جومارت توکایف، رئیس جمهور قزاقستان ملاقات کرد و یادداشت تفاهمی را با هدف تقویت “توسعه بازار دارایی های رمزنگاری شده” در این کشور امضا کرد. بر اساس چارچوب پیشنهادی، بایننس به قزاقستان در تدوین دستورالعمل‌های قانونی ارزهای دیجیتال و سیاست‌های نظارتی کمک خواهد کرد.

مربوط: قزاقستان به صرافی‌های ارز دیجیتال اجازه می‌دهد تا حساب‌های بانکی خود را باز کنند

رگولاتورها در تعدادی از کشورها، از جمله ایالات متحده، بریتانیا، کانادا، ژاپن و تایلند، در حال سرکوب عملیات بایننس در حوزه قضایی مربوطه خود در سال ۲۰۲۱ هستند و به سرمایه گذاران بالقوه هشدار می دهند و در برخی موارد پیشنهاد می کنند که صرافی ها ممکن است ادعا کنند که تجارت را به شیوه ای ناعادلانه انجام دهید مجوز. با این حال، در سال ۲۰۲۲، بایننس مجوزهای نظارتی را برای فعالیت در فرانسه، بحرین، اسپانیا و دبی دریافت کرده است.نویسنده: Turner Wright

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا