🚨 اخبار ارز دیجیتال

بایننس خروج از بازار روسیه را در نظر می گیرد: گزارش

یکی از سخنگویان بایننس گفته است که صرافی جهانی ارزهای دیجیتال در حال بررسی همه گزینه‌های مربوط به روسیه «از جمله برداشت کامل» است.

صرافی ارزهای دیجیتال بایننس ممکن است در حال بررسی خروج از روسیه در پی تحریم های اعمال شده توسط ایالات متحده و سایر کشورها باشد.

وال استریت ژورنال در ۲۸ آگوست گزارش داد که سخنگوی بایننس گفت صرافی در حال بررسی همه گزینه‌ها در مورد روسیه «از جمله خروج کامل» است. این گزارش به دنبال حذف برخی موسسات مالی تحریم‌شده روسیه از گزینه‌های پرداخت موجود در پلتفرم P2P و اضافه کردن محدودیت‌های ارز فیات برای کاربران مستقر در روسیه است.

بایننس، یک صرافی جهانی بدون دفتر مرکزی، در بسیاری از کشورها فعالیت می کند، اما با واکنش مقامات به دلیل فعالیت خود در روسیه مواجه شده است. در ایالات متحده، Binance، Binance.US و مدیر عامل Binance Changpeng Chao با شکایتی روبرو هستند که توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار در ژوئن تنظیم شده است. بنا بر گزارش ها، وزارت دادگستری همچنین در حال بررسی قراردادهای جهانی برای نقض احتمالی تحریم های ایالات متحده است که مدت کوتاهی پس از حمله روسیه به اوکراین اجرایی شد.

این یک داستان در حال پیشرفت است و به محض در دسترس شدن اطلاعات بیشتری اضافه خواهد شد.

نویسنده: Turner Wright

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا