اخبار ارز دیجیتال

بایننس پروژه وام 500 میلیون دلاری را برای حمایت از استخراج کنندگان کریپتو راه اندازی کرد

وام به ماینرهای بیت کوین «تراشه آبی» ارائه می شود که می توانند پیشنهادات خود را با دارایی های فیزیکی یا دیجیتالی پشتیبانی کنند.

بایننس پول، زیرمجموعه ماینینگ بایننس، یک پروژه مالی 500 میلیون دلاری را برای حمایت از صنعت استخراج ارزهای دیجیتال راه اندازی کرده است. به کریپتوماینرهای خصوصی تراشه آبی بیت کوین (BTC) وام می دهد.

طبق یک پست وبلاگ رسمی در 14 اکتبر، بایننس استخر 18 تا 24 ماهه، نرخ بهره 5 تا 10 درصد و چندین دارایی فیزیکی یا دیجیتالی را به عنوان امنیت ارائه می دهد. این شرکت به طیف گسترده ای از شاخص ها، از جمله عملکرد فعلی، قدرت استخراج، و حجم امنیت نگاه می کند تا اعتبار وام گیرنده را تعریف کند.

Binance Pool همچنین محصولات ماینینگ ابری را راه اندازی می کند و قدرت هش استخراج ابری را مستقیماً از ماینینگ بیت کوین و ارائه دهندگان زیرساخت دیجیتال خریداری می کند.

یکی از سخنگویان بایننس در صحبت با کوین تلگراف، معیارهای تعریف وام گیرنده بالقوه را به عنوان “خوب” فاش کرد.

یکی از الزامات این است که متقاضی باید به عنوان کاربر VIP بایننس طبقه بندی شود و حداقل 500 PH/s اتصال به استخر بایننس برای حداقل 24 ماه پس از صدور وام داشته باشد.

این شرکت با اشاره به جزئیات وضعیت هر متقاضی، حداکثر مبلغی را برای یک وام مشخص نکرده است.

مربوط: بایننس 1.8 میلیون دلار کارمزد تراکنش LUNC را به دنبال پیشنهاد انجمن مصرف می کند

بایننس استراتژی توسعه خود را حتی در بازار نزولی ادامه می دهد. در ماه سپتامبر، ما در اداره تجارت، نوآوری و اشتغال نیوزیلند ثبت نام کردیم و یک دفتر محلی در این کشور افتتاح کردیم.

در آغاز ماه اکتبر، صرافی دو دفتر در برزیل افتتاح کرد که از زمانی که Changpeng “CZ” Zhao بهار گذشته از کشور بازدید کرد، اندازه تیم محلی خود را دو برابر کرد. طبق گزارش ها، این شرکت همچنان از پیشنهاد 44 میلیارد دلاری ایلان ماسک، مدیرعامل تسلا برای خرید پلت فرم رسانه های اجتماعی توییتر حمایت می کند.

نویسنده: David Attlee

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا