اخبار ارز دیجیتال

بایننس اطلاعیه مهمی را برای کاربران زنجیره بیکن BNB منتشر کرد

تصویر جلد از طریق Stock.adobe.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

در یک تحول مهم، بایننس یک اطلاعیه مهم منتشر کرده است که ممکن است کاربران BNB Beacon Chain (BEP2) را نگران کند. همانطور که تیم پروژه در ژانویه ۲۰۲۴ بیان کرد، BNB Beacon Chain (BEP2) در ژوئن ۲۰۲۴ به تدریج حذف خواهد شد. طرح غروب آفتاب یک خاتمه ناگهانی نیست، بلکه یک فرآیند انتقال با دقت برنامه ریزی شده است.

در این زمینه، بایننس اعلام کرد که شروع به کار خواهد کرد. دارایی های متحرک انتقال از BNB Beacon Chain (BNB) به BNB Smart Chain (BSC) از ۱۵ می آغاز خواهد شد. این انتقال طی چند هفته آینده ادامه خواهد داشت و قرار است در ژوئن ۲۰۲۴ تکمیل شود.

از آنجایی که تیم زنجیره BNB بازنشستگی BNB Beacon Chain (BEP2) را تا ژوئن ۲۰۲۴ تکمیل خواهد کرد، بایننس اعلام کرد که از ۱۵ می، پردازش درخواست‌های سپرده برای همه توکن‌های BEP2، به جز توکن‌های بایننس (B-tokens) BEP2 را متوقف می‌کند. ، ۲۰۲۴. ، ۱۲:۰۰ (UTC).

در نتیجه، کاربران به شدت تشویق می‌شوند تا قبل از پایان پایان شبکه BEP2 در ژوئن ۲۰۲۴، توکن‌های BEP2 B را به حساب‌های بایننس خود واریز کنند. توکن های B که به حساب های بایننس سپرده می شوند، می توانند از طریق شبکه محلی آن یا سایر شبکه های پشتیبانی شده توسط بایننس برداشت شوند. .

قبل از انقضای آن در ماه ژوئن، تلاش‌هایی برای اتصال تمام دارایی‌های BEP2 و BEP8 به زنجیره هوشمند BNB (BSC) انجام می‌شود و به کاربران اجازه می‌دهد دارایی‌های خود را از زنجیره متقابل خارج کنند.

طبق اعلام قبلی، فرآیند پیوند و مهاجرت دارایی پس از تکمیل بازنشستگی شبکه BEP2 در ژوئن ۲۰۲۴ در دسترس نخواهد بود.

کاربرانی که توکن‌های BEP2 دارند و به شبکه BEP20 متصل نیستند، ممکن است نتوانند دارایی‌های BEP2 خود را بازخرید کنند و اگر این کار قبل از مهلت مقرر انجام نشود، ممکن است با ضرر مواجه شوند.

گام مهمی که در ماه ژوئن برداشته می شود، راه اندازی برنامه انتقال رمز CLI (واسط خط فرمان) خواهد بود. هدف این ابزار کمک به کاربران در دریافت وجوهی است که هنوز در Beacon Chain هستند و نقطه عطف مهمی در نقشه راه است.


منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا