🚨 اخبار ارز دیجیتال

بایننس میلیون ها XRP را به کیف پول اسرارآمیز با فرصت مناسب قیمت تزریق می کند

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • ۲۷.۵ میلیون XRP بایننس را ترک کرد، ۱۰۰ میلیون XRP دست به دست شد
  • عملکرد قیمت XRP

ربات نظارت بر زنجیره بلوکی برجسته Whale Alert متوجه دو انتقال بزرگ XRP شده است که توسط نهنگ ها در هشت ساعت گذشته انجام شده است. یکی از آنها به یک کیف پول ناشناس از بایننس، بزرگترین پلتفرم معاملات ارزهای دیجیتال، برداشته شد.

این اتفاق زمانی رخ داد که قیمت XRP افزایش یافت و تلاش کرد تا ضررهای اخیر خود را در بازار جبران کند.

۲۷.۵ میلیون XRP بایننس را ترک کرد، ۱۰۰ میلیون XRP دست به دست شد

مشاهده شد که در مجموع ۲۷,۵۲۵,۲۰۵ XRP از صرافی Binance خارج شد و در یک کیف پول ناشناخته قرار گرفت. این مطمئناً مانند انباشتگی در میان یک فرصت قیمت مناسب XRP به نظر می رسد. با این حال، داده های افشا شده توسط اکسپلورر XRP Bithomp نشان می دهد که آدرس دریافت کننده نیز متعلق به Binance است. بنابراین به جای خرید و برداشت، اکنون بایننس دارایی های XRP را تغییر می دهد و آنها را به یک کیف پول جداگانه منتقل می کند.

جالب اینجاست که دومین انتقال بزرگ ارزهای دیجیتال با انتقال ۱۰۰,۰۰۰,۰۰۰ XRP از یک کیف پول ناشناس به کیف پول دیگر، بین دو کیف پول وابسته به بایننس نیز انجام شد.

بنابراین، این صرافی بود که هر دو تراکنش را که در بالا ذکر کردیم انجام داد و در مجموع ۱۲۷,۵۲۵,۲۰۵ XRP را انجام داد. این مقدار کریپتو در فیات ۶۸۰۰۰۰۰۰ دلار تخمین زده می شود.

عملکرد قیمت XRP

از جمعه گذشته، هفتمین ارز دیجیتال بزرگ با ۱۲.۶۴ درصد افزایش از ۰.۴۷۷۴ دلار به ۰.۵۵۷۳ دلار رسیده است. با این حال، افزایش چشمگیر با کاهش کمتر از ۱ درصد به دنبال داشت.

در زمان نوشتن این مقاله، XRP با قیمت ۰.۵۳۳۳ دلار تغییر می کند.

منبع: U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا