اخبار ارز دیجیتال

Binance ورود کاربران جدید را در بریتانیا متوقف می کند

این اقدام پس از آن صورت گرفت که سازمان رفتار مالی محدودیت هایی را بر شریک بریتانیایی REBS اعمال کرد.

صرافی ارزهای دیجیتال Binance پذیرش کاربران در بریتانیا را از ساعت ۵ بعدازظهر به وقت محلی در ۱۶ اکتبر متوقف خواهد کرد.

بایننس گفت که این اقدام پس از آن صورت می گیرد که سازمان رفتار مالی کشور (FCA) الزامات الزام آور قانونی را بر شریک خود Rebuildingsociety.com Ltd (REBS) در ۱۰ اکتبر اعمال کرد. از جمله، این حکم REBS را از تبلیغات و تبلیغ محصولات Binance منع کرد. و خدمات. در صرافی موارد زیر نوشته شده بود:

بایننس در حال حاضر به دنبال یک تایید کننده جدید دارای گواهی FCA است. یک تایید کننده مجاز جدید FCA اضافه خواهد شد و تبلیغات مالی مجددا تایید خواهد شد. ”

کاربران موجود بایننس در بریتانیا به استفاده از این سرویس ادامه خواهند داد. با این حال، صرافی تصریح کرد که “هیچ محصول یا خدمات جدیدی در این دوره موقت ارائه نخواهد شد.” محصولات مختلف موجود در پلتفرم بین‌المللی بایننس، مانند کارت‌های هدیه، آکادمی بایننس، تحقیقات بایننس، فید بایننس و پاداش‌های ارجاع، در حال حاضر در پلتفرم بریتانیا در دسترس نیستند.

کوین تلگراف قبلا گزارش داده بود که FCA مجموعه جدیدی از قوانین بازاریابی کریپتو را اجرا خواهد کرد که صرافی ها را ملزم می کند تا “به طور شفاف، منصفانه و صادقانه برای مصرف کنندگان بریتانیایی بازاریابی کنند و هشدارهای خطر را ارائه دهند که مردم بتوانند درک کنند.” گزارش شد که شروع شده است. این حکم در آن زمان همچنین به شرکت های ثبت شده در FCA اجازه می داد محصولات و خدمات را از طرف شرکت های خارجی که در FCA ثبت نشده اند بفروشند. بایننس برنامه ریزی کرده بود از REBS استفاده کند تا به کاربران بریتانیا اجازه دهد محصولات و خدمات صرافی را از طریق یک دامنه محلی مشاهده کنند، زیرا صرافی در FCA ثبت نشده است.

مجله: بایننس حساب SBF را به دلیل اتهامات رشوه خواری چینی مسدود کرد

نویسنده: Zhiyuan Sun
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا