اخبار ارز دیجیتال

بایننس محدودیت های ارزی فیات را برای کاربران روسی اضافه می کند

در حال حاضر، ساکنان روسیه تنها کاربران واجد شرایط Binance P2P هستند که می توانند از روبل روسیه استفاده کنند، اما آنها همچنین مجاز به استفاده از ارزهای دیگر نیستند.

صرافی ارزهای دیجیتال بایننس همچنان به اعمال محدودیت های بیشتر برای مشتریان روسی در پلت فرم معاملاتی همتا به همتا (P2P) خود ادامه می دهد.

Binance P2P استفاده از ارزهای فیات غیر از روبل روسیه (RUB) را برای ساکنان روسیه ممنوع کرده است، بایننس در کانال تلگرام خود در ۲۷ آگوست اعلام کرد.

مشتریان روسی Binance مقیم خارج از کشور نیز از استفاده از ارزهایی مانند روبل، یورو (یورو)، دلار آمریکا (USD) و گریونای اوکراین (UAH) منع شدند.

صرافی گفت: برای استفاده از روبل روسیه در بایننس P2P، کاربران باید تأیید روسی را با مشتری خود (KYC) داشته باشند و همزمان در روسیه اقامت داشته باشند.

بایننس گفت: “ما بابت مشکل ایجاد شده عذرخواهی می کنیم. اگر سوالی دارید یا در مورد این به روز رسانی نیاز به کمک دارید، لطفاً با پشتیبانی مشتری Binance تماس بگیرید.” این اطلاعیه تا حدودی مورد توجه کاربران روسی بایننس قرار گرفته است و از زمان انتشار آن در زمان نگارش این مطلب، نزدیک به ۷۰۰ نظر کاربر در تلگرام ارسال شده است.

با توجه به نظرات متعدد، محدودیت‌های جدید عمدتا بر روس‌هایی تأثیر می‌گذارد که در کشورهای دیگر زندگی می‌کنند و باید از سرویس P2P بایننس برای تبدیل روبل از بانک‌های روسیه به ارزهای دیگر استفاده کنند.

به عنوان مثال، یکی از کاربران Binance P2P ما در خرید Tether (USDT) با RUB از بانک Tinkoff، یک بانک تحریم شده، با مشکل مواجه شد. مظنون گفت: “حساب من در خارج از کشور تایید شده است” و افزود که حقوق روسی او باید به سوئیس منتقل شود.

یکی از کاربران تلگرام اظهار داشت: اگر در سوئیس هستید، باید حقوق خود را به فرانک دریافت کنید. یکی دیگر از کاربران ادعایی Binance P2P نیز در انتقال روبل به قزاقستان با مشکل مواجه است.

این پوستر در گفتگو با پشتیبانی مشتری بایننس نوشت: “من تقریبا یک سال است که در قزاقستان هستم و اینجا زندگی و کار می کنم.” کاربران شکایت کردند که پس از ۲۵ آگوست دیگر نمی توانند چنین تراکنش هایی را انجام دهند.

منبع: تلگرام

در پاسخ به این شکایت، مدیر پشتیبانی مشتری بایننس گفت که کاربران برای استفاده از RUB در بایننس باید هر سه شرط شامل ارائه KYC روسی، شهروندی روسیه و اثبات آدرس روسی را رعایت کنند.

بایننس نگفت که آیا آخرین محدودیت‌ها برای شهروندان روسیه مربوط به تحریم‌های غرب است یا محدودیت‌های جدید ارز فیات که توسط دولت روسیه در بحبوحه سقوط روبل اعمال شده است.

بر اساس گزارش‌های محلی، از آنجایی که روبل در اواسط آگوست از ۱۰۰ روبل در برابر دلار آمریکا عبور کرد، بانک‌ها محدودیت‌های گسترده‌ای را برای سپرده‌ها و نقل و انتقالات فیات، از جمله کارمزد ۵۰ درصدی برای تراکنش‌های دلار آمریکا اعمال کرده‌اند.

مربوط: OKX و Bybit بانک های تحریم شده روسیه را از لیست پرداخت حذف می کنند

بایننس بلافاصله به درخواست Cointelegraph برای اظهار نظر پاسخ نداد.

جدیدترین محدودیت‌های بایننس علاوه بر یک سری اقدامات اخیر است که کاربران روسی را هدف قرار داده است. در ۲۵ آگوست، بایننس بانک های تحریم شده روسیه مانند Tinkov و Rosvan را از لیست پرداخت های موجود در پلت فرم P2P خود حذف کرد.

این خبر تنها چند روز پس از آن منتشر شد که بایننس سرویس خود را در vDud، یکی از بزرگترین کانال های یوتیوب روسیه که توسط یوری داد اداره می شود، تبلیغ کرد.

مجله: Hall of Flame: Ran Neuner از Crypto Banter، Ripple را «نفرت‌انگیز» می‌خواند، با تشکر ZachXBT

نویسنده: Helen Partz

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا