اخبار ارز دیجیتال

بایننس هیئت مشاوره جهانی را برای رسیدگی به مسائل تنظیمی و سیاسی ایجاد می کند

سناتور سابق ایالات متحده، مکس بورکوس، هیئت مدیره ای را که شامل 11 فرد برجسته دیگر است، رهبری خواهد کرد.

با رشد جامعه کریپتو، مسائل درون جامعه کریپتو پیچیده تر می شوند. مسائل مقرراتی، سیاسی و اجتماعی اغلب مانع پذیرش کریپتو و پیشرفت کند در صنعت می شود.

در پاسخ به این مسائل، صرافی ارزهای دیجیتال بایننس یک گروه کاری به نام هیئت مشورتی جهانی (GAB) تشکیل داده است. هیئت مدیره متشکل از افرادی است که انتظار می رود با ادامه ابتکارات صرافی برای پیشبرد پذیرش کریپتو، بلاک چین و وب 3 به مسائلی که ممکن است به وجود بیاید، رسیدگی کنند.

این گروه توسط سناتور سابق آمریکایی مکس بورکوس رهبری می شود. اعضا عبارتند از: Ibukun Awosika، HyungRin Bang، Bruno Bezard، Leslie Maasdorp، Henrique de Campos Meirelles، Adalberto Palma، David Plouffe، Christin Schäfer، Lord Vaizey، David Wright و افراد دیگر.

در یک بیانیه مطبوعاتی، Changpeng Zhao، مدیر عامل بایننس گفت که از زمان آغاز به کار این صرافی، با مشکلاتی مواجه بوده است که “هیچکس حتی از وجود آنها اطلاعی نداشت.” ژائو تاسیس GAB را گامی رو به جلو در ماموریت این شرکت می داند. او گفت:

“ما همیشه کاربران خود را در اولویت قرار می دهیم. این به عنوان یک ستاره شمالی بسیار موثر برای ما در طول پنج سال گذشته با رشد بی سابقه و هیجان انگیز عمل کرده است.”

در همین حال، Baucus از امکانات ارزهای دیجیتال، بلاک چین و وب 3 ابراز هیجان کرد. به گفته باوکوس، هدف آنها حل مشکلات پیچیده با پیامدهای اجتماعی مثبت است.

مربوط: فین‌تک تحت نظارت بحرین، امکان پرداخت کریپتو روی بایننس را فراهم می‌کند

در کنفرانس اخیر کریپتو استرالیا، مدیر عامل Trust Wallet Eowyn Chen موانعی را شناسایی کرد که مانع از پذیرش گسترده‌تر رمزارزها می‌شوند. به گفته چن، اینها قابلیت استفاده، امنیت، حریم خصوصی و هویت هستند.

در همین حال، بلاک چین بومی بایننس، BNB Chain، اخیراً یک ابتکار اجتماعی را راه اندازی کرده است که بر محافظت از کاربران در برابر کلاهبرداری و سوء استفاده متمرکز است. یک سازمان مستقل غیرمتمرکز (DAO) به نام AvengerDAO ایجاد شد تا یک لایه امنیتی اضافی به بلاک چین اضافه کند.

نویسنده: Ezra Reguerra

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا