اخبار ارز دیجیتال

Binance 13.2 میلیون توکن UNI را نمایندگی می کند و دومین دارنده رای گیری Uniswap DAO می شود

این اقدام به Binance اجازه می‌دهد تا رای حاکمیتی را پیشنهاد کند، اما برای برآوردن حد نصاب 4 درصد کافی نیست.

صرافی ارزهای دیجیتال Binance در حال حاضر دومین نهاد بزرگ در Uniswap DAO با قدرت رای دادن است، درست پس از شرکت سرمایه گذاری Andreessen Horowitz. با توجه به لیست زنجیره ای نماینده، a16z.

در 18 اکتبر، بایننس 13.2 میلیون توکن UNI را از کتاب‌های خود تفویض کرد. این معادل 5.9 درصد از قدرت رای (درصد توکن های واگذار شده به صرافی ها) است. وقتی با کل عرضه UNI مقایسه می شود، این دستور برابر با 1.3٪ است.

با این حرکت، بایننس بالاتر از آستانه 0.25٪ است، بنابراین می توان رای حاکمیتی را پیشنهاد کرد، اما همچنان زیر حد نصاب 4٪ برای تصویب رای است. آستانه پیشنهاد رای کاهش یافته است.

هیدن آدامز، مدیر عامل Uniswap، در توییتر گفت که این تغییر “وضعیت بسیار منحصر به فردی است زیرا UNI از نظر فنی متعلق به شماست.”

آدامز همچنین استدلال کرد که مشخص نیست بایننس چگونه قصد دارد در تصمیمات Uniswap شرکت کند، و اظهار داشت که “کاربران بایننس احتمالاً ترجیح می دهند این حقوق دولتی را حفظ کنند (ترکیب cUNI مشابه آنچه انجام شده است)”.

آدامز همچنین از Changpeng Zhao (CZ) مدیر عامل Binance خواست تا در مورد برنامه های شرکت “با روح شفافیت” صحبت کند. CZ در زمان انتشار به سوالات آدامز یا سایر سوالات کاربران پاسخ نداد.

Uniswap در 13 اکتبر یک دور سرمایه گذاری 165 میلیون دلاری سری B به رهبری Polychain Capital و شامل سرمایه گذاران موجود از جمله Andreessen Horowitz، Paradigm، Variant و SV Angel را اعلام کرد. این شرکت گفت وجوه جمع‌آوری‌شده برای گسترش محصولات موجود و بهبود تجربه کاربر از طریق برنامه‌های کاربردی وب جدید، ابزارهای توسعه‌دهنده و حرکت به سمت تلفن همراه استفاده خواهد شد. این شرکت همچنین قصد دارد در آینده یک پروژه توکن غیر قابل تعویض (NFT) راه اندازی کند.

صرافی های غیرمتمرکز در تبلیغات مالی غیرمتمرکز سال 2020 در مرکز توجه قرار گرفته اند. حجم معاملات تجمعی Uniswap برای اولین بار در فوریه 2021 از 100 میلیارد دلار گذشت. به گفته هیدن آدامز، بنیانگذار این پلتفرم، حجم معاملات تجمعی این پلتفرم به 1.2 تریلیون دلار افزایش یافته است.

Cointelegraph با Binance تماس گرفت اما در زمان انتشار پاسخی دریافت نکرد.نویسنده: Ana Paula Pereira

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا