🚨 اخبار ارز دیجیتال

بایننس تمام دارایی های SAFU را به USDC تبدیل می کند: جزئیات

بایننس، صرافی پیشرو در جهان از نظر حجم معاملات، اعلام کرد تبدیل وجوه صندوق دارایی ایمن کاربران (SAFU) به استیبل کوین USDC Circle.

یکی اعلامیهبایننس USDT Circle را به عنوان یک استیبل کوین “تنظیم شده” و “قابل اعتماد” ستایش کرد.

صندوق اضطراری توسط Binance در ماه جولای برای محافظت از کاربران صرافی راه اندازی شد. بایننس بخشی از کارمزد تراکنش ها را به صندوق اختصاص داد.

قبل از تبدیل، کیف پول های صندوق شامل توکن BNB بومی بایننس، بیت کوین (BTC)، استیبل کوین USDT تتر و استیبل کوین TrueUSD (TUSD) بود. اندازه صندوق عموماً ۱ میلیارد دلار تعیین شده بود، اما ارزش آن به طور معمول در نوسان بود زیرا حاوی سبدی از ارزهای دیجیتال مختلف بود.

به عنوان مثال، زمانی که بازار ارزهای دیجیتال در بحبوحه بحران FTX در نوامبر ۲۰۲۲ نوسانات شدیدی را تجربه کرد، بایننس او فرار کرد برای پر کردن به منظور محافظت از کاربران.

تبدیل به USDC ثبات صندوق SAFU را حتی در طول نوسانات بازار به دلیل متصل بودن استیبل کوین USDC به دلار آمریکا تضمین می کند. علاوه بر این، به دلیل تاکید شدید آن بر انطباق با مقررات، اغلب به عنوان جایگزین ایمن‌تر برای USDT تتر معرفی می‌شود. کریس هالند، یکی از شرکای شرکت انطباق HM، به بلومبرگ گفت که این تبدیل به ارزش صندوق «قطعیت» می‌افزاید.

طبق داده‌های CoinGecko، USDC ششمین ارز دیجیتال بزرگ با ارزش بازار ۳۲.۴ میلیارد دلار است. توکن BNB بایننس با ارزش بازار ۸۳.۹ میلیارد دلار در رتبه چهارم قرار دارد.

در مارس ۲۰۲۳، بایننس نیز پس از توقف توکن توسط Paxos به دلیل نگرانی های نظارتی، دارایی های موجود در استیبل کوین BUSD را مبادله کرد.


منبع: U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا