اخبار ارز دیجیتال

مدیر عامل شرکت Binance Aus در حال افزایش اقدامات برای محافظت از کاربران آسیب پذیر است.

انواع رایج افرادی که بایننس استرالیا آنها را به عنوان کاربران آسیب پذیر معرفی کرده است، افراد مسن، افرادی که در مناطق دور افتاده زندگی می کنند یا افراد دارای معلولیت هستند.

Binance استرالیا به عنوان بخشی از تلاش های خود برای محافظت از کاربرانی که به عنوان آسیب پذیرترین افراد در برابر جرایم رمزنگاری مالی شناسایی شده اند، روند ورود کاربر جدید خود را افزایش می دهد.

اقدامات جدید در گزارش اقتصادی، اجتماعی و حکمرانی سه‌ماهه ژوئن استرالیا (ESG) در ۲۹ آگوست ذکر شد، که در آن صرافی یک “سخت‌انگیز و متمرکز بر کاربر را اعلام کرد. اشاره شده است که آن‌ها در حال کار بر روی یک تجربه حضوری هستند. جرم مالی

لی تراورز، مدیر عامل Binance Aus و Zachary Lu از واحد جرایم مالی، ریسک و انطباق صرافی در مصاحبه ای با Cointelegraph گفتند که این شرکت فعالانه روی نحوه محافظت از “کاربران آسیب پذیر” کار می کند.

لو گفت: «از دیدگاه کلی مدیریت مالی، ما واقعاً از منظر چرخه عمر کامل به آن نگاه می کنیم.

ما بر روی سه حوزه اصلی تمرکز می کنیم: سوار شدن، ادامه دار و پایان چرخه عمر. [the point of time in which someone is scammed]”

لو اشاره کرد که انواع رایج افرادی که بایننس به عنوان کاربران آسیب پذیر معرفی کرده است، افراد مسن، کسانی که در مناطق دور افتاده زندگی می کنند یا افراد دارای معلولیت هستند. وی افزود که چنین نتایجی حاصل کار با دولت ها و مؤسسات تحقیقاتی مختلف متمرکز بر جرایم مالی است.

این دو بر تمرکز ویژه شرکت بر تقلب در سرمایه گذاری تاکید کردند. در کلاهبرداری سرمایه گذاری، مجرمان مردم را فریب می دهند تا پول را با وعده بازدهی گزاف سرمایه گذاری هایشان انتقال دهند.

این نوع کلاهبرداری میلیون ها دلار ضرر ارز دیجیتال برای استرالیایی ها داشته است. گزارش اخیر Scamwatch تخمین زده است که ۲۵ میلیون دلار به دلیل طرح های سرمایه گذاری جعلی در نیمه اول سال ۲۰۲۱ از دست رفته است.

لو گفت: “۵۰۰ نوع کلاهبرداری وجود دارد، اما کلاهبرداری های سرمایه گذاری همیشه در صدر قرار دارند. صادقانه بگویم، این منحصر به فرد کلاهبرداری های ارزهای دیجیتال نیست، اما کلاهبرداری های سرمایه گذاری به طور کلی برای مدت طولانی شماره یک بوده اند.”

این شرکت اخیراً بر روی «مشتری خود را بشناسید» (KYC) تمرکز کرده است تا میزان دانش یک کاربر جدید در مورد ارزهای دیجیتال را تعیین کند و ببیند آیا آنها به بهانه‌های نادرست توسط افراد مخرب برای ثبت نام فریب داده شده‌اند یا خیر. فعالیت مشکوک بالقوه

از نظر داده‌هایی که در آنجا وجود دارد، این امر اخیراً اجرا شد. احتمال آن چندین برابر بیشتر بود.»

علاوه بر این، تراورز پیشنهاد کرد که تعداد زیادی از کاربران «آسیب‌پذیر» معمولاً در «هفت روز اول» ورود قربانی تقلب می‌شوند.

مربوط: بایننس حساب شرکتی یک میلیون دلاری را به درخواست مجری قانون مسدود کرد

از اول سپتامبر، Binance Aus الزامات تأیید هویت سخت‌گیرانه‌تری را به عنوان بخشی از فرآیند ورود کاربر خود در نظر می‌گیرد. به این ترتیب، این شرکت از کاربران جدید می‌خواهد هنگام ثبت‌نام، به جای اینکه اجازه دهند بعداً این کار را انجام دهند، عکس گواهینامه رانندگی و شماره آن را ارائه دهند.

این به Binance اجازه می‌دهد تا به‌سرعت مشروعیت اسناد هویتی را به‌عنوان بخشی از فرآیند ورود تأیید کند، کاربران آسیب‌پذیر را شناسایی کند، و اگر شخصی با هویت سرقت‌شده ثبت‌نام کرد، پرچم‌گذاری کند.

نویسنده: Brian Quarmby

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا