🚨 اخبار ارز دیجیتال

بایننس به ۷ مورد اخیر FUD در پست وبلاگ چینی پرداخته است

بایننس در حال مقابله با سونامی FUD است که در هفته های اخیر با آن مواجه شده است.

بایننس، بزرگترین صرافی ارزهای دیجیتال جهان، از زمان سقوط FTX با سیل FUD (ترس، عدم اطمینان، شک) برخورد کرده است. این شرکت اکنون با آخرین پست وبلاگ خود در حال مبارزه است.

در ۲۲ دسامبر، بایننس یک پست وبلاگی به زبان چینی منتشر کرد که به هفت مشکل کلیدی که شرکت می خواست حل کند، پرداخت. در زمان نوشتن هیچ نسخه انگلیسی موجود نیست.

اولین مورد، تعلیق موقت برداشت USDC در اوایل این ماه است. او توضیح داد که این کار در طول دوره تبدیل «توکن سوآپ» انجام شد که در آن استیبل کوین‌های صرافی در BUSD ادغام می‌شوند.

مورد بعدی که به آن پرداختیم، وجود ذخایر کافی برای برداشت بود.ما تایید کردیم که وضعیت مالی شرکت بسیار سالم است. در ۱۶ دسامبر، CryptoQuant ذخایر بایننس را تایید کرد و هیچ رفتار “شبیه FTX” را گزارش نکرد.

بایننس سرمایه‌های کاربران را برای تجارت یا سرمایه‌گذاری اختلاس نمی‌کند، بدهکار نخواهد بود یا در لیست طلبکاران شرکت‌هایی که اخیراً ورشکسته شده‌اند قرار نخواهد گرفت.

امتناع شرکت‌های حسابرسی Mazars و “Big 4” از همکاری با شرکت‌های ارزهای دیجیتال: راستی‌آزمایی زنجیره‌ای رمزنگاری یک زمینه جدید است و ممکن است این شرکت‌ها قادر به انجام کار نباشند.

لطفاً توجه داشته باشید که این حسابرسی ها معمولاً وضعیت مالی شرکت های بورسی را پوشش می دهد و ذخایر آنها را بررسی نمی کند.

Mazars از آن زمان گزارش حسابرسی Binance را از وب سایت خود حذف کرده است. بایننس همچنین گفت که ملزم به افشای اطلاعات مالی نیست زیرا یک شرکت خصوصی است تا یک شرکت دولتی.

«در بسیاری از حوزه‌های قضایی که در آنها فعالیت می‌کنیم، اطلاعات عملیاتی و مالی به اشتراک گذاشته شده توسط تنظیم‌کننده‌های محلی را داریم یا داریم.»

بایننس گفت که رسانه های جریان اصلی مدتی است که این شرکت را با گزارش های ناپسند هدف قرار داده اند، پس از گزارش رویترز که ادعا می کند وزارت دادگستری ایالات متحده در حال تحقیق درباره این شرکت است. او افزود که این شرکت دارای بیشترین مجوزهای انطباق در جهان است و بیشترین هزینه را برای مبارزه با جرایم رمزنگاری می کند.

مربوط: SBF به ۱۱۵ سال زندان محکوم می شود، بایننس FUD، حسابرس ریسک خروج از ارز دیجیتال را دارد

در نهایت، پست وبلاگ نظر مدیر عامل Changpeng Zhao را تکرار کرد که بایننس FTX را نابود نکرد، بلکه خودش را نابود کرد. بایننس صرافی‌های دیگر را رقیب نمی‌داند و می‌افزاید که «بر ترویج و گسترش مستمر پذیرش صنعت متمرکز است».

پس شما آن را دارید. FUD رد شده است، اما نتوانسته است در هفته های اخیر از خروج آن از مبادلات جلوگیری کند زیرا سرمایه گذاران با دارایی های رمزنگاری خود کنترل شده اند.

نویسنده: Martin Young

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا